Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van pozi ovutesz teszt...

Holnap van pozi ovutesz teszt utani 14. napom, holnap mar tesztelhetek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehat holnap van a 14.dpo! Persze szerintem tesztelhetsz. Sokan 11-12dpon.mar pozit tesztelnek. Ahogy erzed.:)
2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11 dpon is teszteltem, de az - lett :(
2016. nov. 24. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 rosszul mondja! A repedés az az utolsó pozitív tesztet követő első negatív LH tesztes napon szokott megtörténni, azaz az első negatív tesztes nap = 0. Dpo, mert akkor van a repedés, innen indulnak az 1., 2., stb. Dpo-k! Holnap még csak 12. Dpo lesz, szerintem várj még a teszteléssel.
2016. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh akkor így számolok.26-28 napra menstruálok holnap lesz a 28.napom de akkor megpróbálok még várni.Köszönöm.
2016. nov. 24. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj.. igen elnezest, akkor a 13.dpo elso negativ napon van a peteeres.:) bocsi..1nap
2016. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha birsz varni, akkor varj szombat reggelig.

Elvileg holnap kellene megjonnie es ha nem, akkor mar kesesben lesz a mensid szombatra, ugye?

Max megmarad igy a teszted, ha megis megjonne, ha pedig nem jon meg, akkor igy is, ugy is epp annyira terhes leszel.

De tudom milyen nehez varni, ha nem birsz, akkor tesztelj holnap, mert ha terhes vagy, akkor szinte biztos, hogy pozitiv lesz a teszt ennyi nappal ovu utan.

2016. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm.Ez még nehéz kérdés, de holnap reggel kiderül, hogy türelnes vagyok e.Még nem tudom :D
2016. nov. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!