Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét csütörtökre nem...

Jövőhét csütörtökre nem várom, van ezzel még így valaki?

Figyelt kérdés
Bátorítsuk egymást! :) 4 hónapja próbálkoztunk már a párommal,bár sajnos hétfőn szakítás lett a vége.Ennek ellenére nagyon izgulok,és szeretném ha összejött volna a baba :) Van még valaki ,aki december 1-jére nem várja? Tünetek,ilyesmi? Nekem semmi egyelőre....

2016. nov. 24. 11:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerda ;)
2016. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Van bármi tüneted? Mióta próbálkoztok?
2016. nov. 24. 15:25
 3/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is csütörtökre nem várok. Mi már egy éve próbálkozunk, bár a mi esetünk más, mivel a párom kamionozik és csak hétvégente van lehetőségünk általában. De most adtunk egy kis eséjt mert elmentem vele egy hétre. 😊

Tüneteim nencsenek, de reménykedem. Drukkolok!

2016. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek,írjatok majd feltétlenül!
2016. nov. 24. 21:28
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerda, csüt magasságára nemvárom. Nekem 4 napja görcsöl szurkál az alhasam, estére rettenetesen felpuffadok. 3 napja krémes fehérfolyásom van. Nem tudom ezek jót jelentenek-e, de hamarosan kiderül!
2016. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nekem talán egy icipicit meg van duzzadva a mellem,de ez lehet a mensi előjele is...Ti mióta próbálkoztok utolsó?Én be kell valljam azt hittem sokkal hamarabb teherbe fogok esni,főleg úgy,hogy mi szinte minden nap együtt voltunk.És mégis,négy hónapja semmi.Remélem most sikerült végre!
2016. nov. 25. 11:16
 7/28 anonim ***** válasza:

5 hónapja nem védekezünk, de ez a 2. hónapunk, hogy célzottan figyelünk mindenre, vitaminok, teák, 2 naponta vagyunk együtt. Én is azt gondoltam, hogy könnyebb lesz, de be kell látni, hogy nagyon sok minden független tőlünk és természetre kell bízni.

Én egy kicsit félek tesztelni, mert nem akarom megint látni, hogy teljesen negatív. Attól is kicsit tartok, hogy a nem várt napján nem jön, elkezdek reménykedni, azután meg másnap megjön. És ez még csak a kezdet, ha végre pozitív a teszt, akkor megint lehet csomó minden miatt aggódni..... De nem akarok ennyire negatív lenni, hinni és bízni kell benne, ha itt van az ideje, jön a baba! :)

2016. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én biztos hogy nem tesztelek a nemvárt napjáig,nem akarok csalódni!Sajnos eddig sosem tudtam megállni,mindig előbb teszteltem és mindig negatívat :( Már alig várom a jövőhetet,ilyenkor mindig annyira lassan vánszorog az idő :D
2016. nov. 25. 16:29
 9/28 anonim ***** válasza:
Ne is mond én is így érzem, egy örökkévalóság, addig az ember meg már minden tünetében jeleket lát.... meg lehet így kattanni... :)
2016. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom szintén 5-6 hónap próbálkozás után :)
2016. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!