Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm lehet hogy terhes?...

A barátnőm lehet hogy terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 hete voltunk egyutt. Mint mindig mostis védekeztünk. A gumi nem lyukadt ki. Ra egy 3-4 napra megjott neki teljesen ugyan ugy mint maskor. 1 hete ismet egyutt voltunk es persze vedekezes is megvolt. Ám a napokban azt vallotta nekem hogy egy ideje (kb 1 hete) reggelente rosszul erzi magat. Emelyeg. Faj az alhasa. Valamint barbas folyasa is volt. A mensije kb 1 hete mult el. O azt vallja hogy nagyon fel hogy terhes. Azonban vedekeztunk. Mindig mindenre ugyelunk... aggodunk.

2016. nov. 24. 12:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Beszeltem baratnommel es kiderult hogy a mensije szinte egy hettel elobb jott meg mint kellett volna. Talan ez lehet az oka a rosszulletnek hogy a hormonjai kvazi megzavarodtak? :/

Bocsanat hogy sracoztam barati koromben altalaban fiukat e slanyokat egyarant igy szolitunk nem akartam senkit megbantani szimplan csak zavarodott vagyok enis az ugyek miatt :/

2016. nov. 24. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!