Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek? Sok felnivalom...

Terhes lennek? Sok felnivalom van?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es van egy baratom mafel eve, akivel egy ev utan fekudtunk le. Minden egyes alkalommal hasznaltunk gumit, kiveve ebben a honapban 1szer nem, amikor ki akartuk probalni es betette 20masodpercre, es nyilvan tudom, hogy igy is meg van az esely a terhessegre, de gondoltam nagyon keves, viszont 2napot kesik es nagyon be vagyok parazva es felek mindentol, a szuleimtol, az orvosktol az egesz abortuszrol, mert egyertelmuen nem tartanam meg. Kerlek kimeljetek az oktato jellegu beszolasoktol, mert igy is nagyon kivagyok es nem tudok aludni se. Ugy erzem hanyingerem van, de a baratnoim szerint csak bekepzelem. Azert "mertem" kiprobalni igy, mert az osszes baratnom igy csjnalja mindig es nem tortenik veluk semmi, de termeszetesen nem akarom igy "csinalni" mindig, csak egyszer akartuk kiprobalni, hogy milyen. Tudom,felelotlenseg volt es megbantam. Holnap veszek tesztet, nem tudom mennyi az esely:(
2016. nov. 22. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kevés az esély, de azért van. Vegyél tesztet, de szerintem negatív lesz.
2016. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy. A terhességi tünetek ilyenkor még nem nagyon jelentkeznek, szóval nem hinném, hogy attól van hányingered. A barátnőiddel meg ne foglalkozz, ne kísérletezz, ha nem akarsz gyereket. Akkor már inkább írass fogamzásgátlót.
2016. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Na az ilyeneknek kívánom azt, hogy pozitív legyen a tesztje!

Kicsit gondolkodni kéne, hogy merre is van az arra, egyébként nem valószínű, hogy terhes vagy.

Mellesleg 16 évesen nem a pasizáson meg a szexen kéne törni az agyad, hanem a tanuláson!!!

2016. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. valaszolonak: Igazad van, szegyenlem magam, viszont a tanulast ne hozzuk fel, mert az orszag egyik legjobb gimnaziumaba jarok, es 4es-5os tanulo vagyok, nem igazan ertem, miert ne lehetne "pasizni" viszont tudom, nem felelotlenul kell.
2016. nov. 22. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltatok együtt? A ciklusod hányadik napján?

Valóban minimális az esély, már simán a parázástól is késhet a menszid.

Szerintem irass fel gyógyszert, és akkor nincs ezzel több probléma. A szüleid sem hülyék. 1,5 éve barátod van, szerintem ők sem gondolják, hogy csak nagyokat néztek egy egymás szemébe.;) Így is szép dolog, hogy egy évig vártatok.

Ja és a gyógyszertől ne tarts, minimális hormontartalmúak vannak már. 7 év gyógyszerszedés után egyből terhes lettem az első fiammal, azóta született még kettő és mind egészségesek. ;)



3-as te egy igazi idióta vagy! Az ilyen típusú szülökkel nem lesznek őszinték a gyerekei, mert egy idegent is ledózerolsz, mikor bátorításért, tanácsértfordul hozzánk.

2016. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Az lehet, hogy most jól tanulsz, de majd ha kikerülsz a nagybetűs életbe, majd meglátod, hogy messze másról fog szólni..

Ne hogy azt hidd, hogy 16 évesen bármiről is lekéstél... ráérsz!

2016. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Teljességgel kizártnak tartom, hogy terhes legyél egy 20mp-es "próbától". Nyugodj meg, de azért csinálj majd egy tesztet.


3-as: hagyjuk már ezt... 16 évesen jó, hogy nem játszóházba akarod küldeni! Semmi rossz nincs abban, hogy fiúzik, ha a tanulásra kellő figyelmet fordít. (Mellesleg 15 évesen jöttünk össze a mostani férjemmel, 30 évesek vagyunk és most várjuk az első babánkat. Mind a ketten egyetemet végeztünk, munkánk van, saját lakásunk. 16 éves korunktól annyit szexelünk, amennyit csak tudunk. Nem kell rögtön ítélkezni, mert én például példásnak tartom az elmúlt 15 évemet. Nem minden 15-16 éves felelőtlen kva, akinek barátja van. Erről ennyit részemről)

2016. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%
3. Valaszolo te egy tipikus nyomorek vagy :D
2016. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A stressztől is késhet.. De csinálj egy terhességi tesztet mellesleg 18 év alatt vagy még előfodulhat hogy nem állt be a menzid. Én elhiszem hogy ki akartad próbálni meg a barátnődid... De arra esetleg nem gondoltál hogy azért nem volt náluk gond mert Fogamzásgátló tablettát szednek? Mellesleg a megszakításos szex Nem Védekezés.
2016. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon szomorú, ha barátnőid mind így csinálják. Remélem, hogy csak fényezni akarták magukat. Kérdező kicsi a valószínűsége hogy most terhes lettél, de ne játsz a tűzzel, veszélyes dolog! Mindig védekezz rendesen!
2016. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!