Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szakadt a gumi, lehetek...

Ki szakadt a gumi, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este együtt voltam a párommal és kiszakadt a gumi, de nem tudjuk, hogy ment e belém vagy nem,mert ahogy kihúzta már el is ment.Egyből mentem pisilni és zuhonyozni is.Pont peteérésem van.Lett valaki közületek így terhes? A másik pedig, hogy nekem mélyvénás trombózisom volt így semmilyen fogamzásgátlót nem szedhetek! Szerintetek sok esély van rá, hogy terhes legyek? Köszönöm a válaszokat

2016. nov. 24. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Van rá esély de biztos csak akkor lehetsz benne ha már nem jön meg és teszted pozitív
2016. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ma reggel nyitáskor az orvosnál kellett volna toporogni, hogy mit javasol. Neki kellett volna eldönteni, hogy lehet-e eseményutánit beszedned, mérlegelve az esetleges kockázatokat, előnyöket-hátrányokat.


Pisilés, zuhanyozás annyit segít ebből a szempontból, mintha ennél egy szelet zserbót. Semmi nem múlik egyiken se.


Szerintem minél előbb keress fel orvost, mert ha adna 72 órás tabit, óráról órára csökken a hatásfoka.

2016. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen lehetsz, te magad írod, hogy a megfelelő időben történt a baleset. Lyukas gumival szexelni és kívül elmenni, teljesen olyan, mintha csak megszakítással védekeztetek volna. A megszakítás pedig nem védekezés.

Az hogy utána pisilni és zuhanyozni is voltál, nem jelent semmit. Még ha irrigáltál volna, akkor sem tudod maradéktalanul kimosni magadból.

2016. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második!Köszönöm a kommented,reggel 7re jöttem dolgozni, ahogy elkezdődött a rendelés a nőgyógyászaton egyből hívtam az orvosomat, és kijelentette,hogy az én esetemben,mivel örökletes mélyvénás trombózisom volt kizárt,hogy ilyen vagy bármilyen hormonális gyógyszert bevehesssek.Csak azt szeretném megtudni,hogy esett-e így valaki teherbe?!
2016. nov. 24. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Sok ilyen sztorit olvastam már itt, hogy így estek teherbe.... Sajnálom ami veled történt. Ha ez egy kicsit megnyugtat, akkor azért annak kisebb az esélye, hogy terhes leszel.
2016. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat, en a helyedben inkabb bekockaztatnam az esemeny utani tablettat...
2016. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha most nem lett baj, esetleg annyit tehetnél a következő ilyen baleset "kivédésére", hogy a gumi mellett ezentúl használsz mondjuk pharmatex tablettát (hormon mentes), az gyengíti a spermákat, ha esetleg kiszakad a gumi és egy kis sperma vagy előváladék a hüvelyedbe kerülne. Remélem most nem lesz gond, baleset mindig előfordulhat.
2016. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha terhes leszel,akkor az még nagyobb kockázatot jelent trombózis szempontból nem?!
2016. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:))

Megfelelő orvosi megfigyelés alatt,és gyógyszerrel semmi bajunk nem lehet ha baba lenne vagy később az lesz:)

Picit barnázom pedig 9nap van a kövi menszeszig...ez mit jelenthet?

Nem vagyok tudatlan lány,23éves vagyok és mindig odafigyeléssel védekezünk,de nem voltam még hasonló helyzetben soha...

2016. nov. 27. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a peteerest koveto 7. napon volt kis barnazas, amikor terhes lettem, az volt a beagyazodas.

Lehet neked is az, de ezt nem tudja senki biztosra megmondani, hogy mi okozta neked.

Irtad, hogy trombozisod volt es ezert nem szedhetsz fogamzasgatlot, de egy egyszeri esemeny utani tabletta nem okozott volna ujra trombozist, miert nem irattatad fel?

2016. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!