Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem maradt a gumi (nagyon...

Bennem maradt a gumi (nagyon mélyen). Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szex után észrevettük, hogy bennem maradt a gumi, méghozzá nagyon mélyen. Kb 1 óra múlva sikerült kiszednem, de a párom NEM élvezett el akció közben, viszont még előváladék sem volt az óvszerben mikor kivettem. Peteérésem nincs, 5 napja volt legutóbb. Vegyek esemény utánit, vagy egyáltalán mennyi rá az esély, hogy terhes leszek?

2016. nov. 12. 23:18
 1/9 RRR ***** válasza:
szerintem nem,ha így van ,ahogy mondod
2016. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így van minden, ahogy leírtam :) igazából az eltünt előváladék miatt vagyok ideges. Párom szerint neki nem igazán szokott lenni, de jobb félni, mint megijedni. Szerinte nem kéne magam mérgezni az esemény utánival, én sem szeretném, ha egy mód van rá, de nem vagyok teljesen nyugodt.
2016. nov. 12. 23:31
 3/9 RRR ***** válasza:
58%
kérdezz akkor a nődokidnál ,ő csak tudja
2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
73%
mondjuk a gumit is kezelik spermaölővel....
2016. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%
Persze hogy nem volt a gumiban előváladék mivel gondolom nem hagyta egyből abba amikor le jött a gumi és így egyenesen a punidba ment!
2016. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
na megint egy nemkívánt terhesség pár év mulva olvassa el a pujád ezt a kérdéstxddd
2016. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
jah vicces lesz ahogy a gyereke majd olvassa ezt a kérdést :D
2016. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Menj esemény utáni tablettátért.. Kolléganőm így lett terhes.. 5 éves a fia
2016. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat! A trolloknak meg azt kivanom, soha ne keruljenek a helyzetembe :) puszi!
2016. nov. 13. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!