Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kicsit is fogyok le,...

Ha kicsit is fogyok le, jobban fog mukodni a petefeszkem es jobban ovulalok majd?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól függ, hogy mi okozza a problémádat.
2016. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit tobb info kellene. Hány éves vagy? Hámy kiló? Milyen magas? Mi a problémád? Pco?

Amúgy eü bajtól függetlenül a fogyás mindenképpen hadznodra válik.

2016. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem -40 kilónál még mindig gyenge volt a peteérésem. Ez egyénfüggő.
2016. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ, de ha kifejezetten a túlsúly a probléma akkor igen segíthet :)


Nálam legalábbis segített 8kg minusz és babás vagyok :)

Problémáim: pajzsmirigy alulműködés, IR.

Mióta Ir kezelve van azóta van szépen peteérésem és a ciklusom is helyreállt. 3 hónap után most babát várok :)

2016. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, akkor az IR volt a probléma, nem a túlsúly miatt nem estél teherbe, hanem az IR miatt volt (vagy van) túlsúlyod, ez nagyon nem mindegy...
2016. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha a túlsúly következménye a probléma akkor segíthet. Egyéb esteben nem hiszem. Én 165cm-hez 90kg-val lettem terhes 1.próbálkozós hónapban. Teljesen egészséges vagyok,nincs magas vérnyomáalsom,nem vizesedek,egészségesen étkezem. Szóval nem mindug a túlsúly a baj.
2016. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem. Ha betegség a túlsúly oka,ott a betegség hátráltatja a teherbeesést. A simán túlsúlyos vagy,okozhat betegséget,de szerintem maga a túlsúly miatt nem nehezebb teherbe esni. De kiválthat hormon problémát,mert terheli a szervezetet.

De azért nem mindegy milyen súlyról beszélünk. Én nem nézek ki annak,nehéz a csontom,de bőven van rajtam azért 15kg felesleg,mégis mindkettő gyerek hamar sikerült. Első és második hónapban.

2016. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös igazad van, ha innen nézzük :S , mert nálam a túlsúly probléma tényleg az IR miatt van, csak hogy ha ezt összeadjuk .. na mindegy szóval akkor végülis a fene tudja :)


Így viszont a kérdezőnek ki kell deríteni miért van rajta felesleg.

2016. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 doki baratnomnek 1doki (szoval osszesen 3), mondta, hogy a tulsuly miatt nehezebben esHET teherbe egy no.Ez nem mindenkire igaz.De nem kell, hogy barmi problema legyen a tulsullyon kivul.Olvassatok utana vagy kerdezzetek meg a dokit.Akinek sulyfeleslege van es nem jon a baba azzal kezdik, hogy kezdjen el dietazni!Persze mellette elkezdik vizsgalgatni, de nagyon ajanlott a dieta! ;) :)
2016. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!