Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha tűvel szurkálnák a...

Mintha tűvel szurkálnák a petefészkem, hasam alját. Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Tegnap délután jelentkezett nagyon erős hátfájdalommal,majd elmúlt. Ma reggel megint szurkálás. 8 napja voltunk együtt párommal. Szeptemberben hagytam el a fogamzásgátlót,ezért nem tudok mihez viszonyítani. Egyébként menzesz előtt 1 nappal szoktam görcsölgetni,akkor is Hátul a derekam,ilyen szurkálást még nem tapasztaltam. Lehet beagyazodas?
2016. okt. 18. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem mikor beagyazodas volt ugy gorcsolt mintha megakarna jonni..+barnapecsetes...nemtudom a szurka mit jelenthet az inkabb ovukor szokott lenni:)de kitugya remejuk nalad baba lesz:))
2016. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
nagyon is jó jel! Szerintem jó eséllyel beágyazódás, nekem is inkább szúrkálások voltak. Pecsételés sose. pedig 4 gyermekem van.
2016. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig éreztem a beágyazódást, szintén úgy, mintha szurkálás lenne.

Szóval lehet, hogy az.

2016. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó,Köszi :) hétfőn tesztelek,ha addig nem jön meg..
2016. okt. 18. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de előző hónapban pont ugyan így voltam mint te. Azt hittem beágyazódás, izgatottan vártam mi lesz , nem jött meg. De a teszt is negatív volt 1 hét késés után is. Elmentem dokihoz és nem látott terhességet sajnos. Én augusztusban hagytam abba a gyógyszert. Végül 40. napra jött meg. Benne lehet nálad is a pakliban hogy beágyazódás de az is lehet hogy a gyógyszer után rendeződik a szervezeted. Kívánom hogy minèl hamarabb össze jöjjön a baba. ;)
2016. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!