Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az eddigi...

Mi a véleményetek az eddigi hőgörbémről, ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés

A ciklusom elég változó 28-35 napig bármi előfordulhat.

5 hónapja nem védekezünk, ez a 2. hónapunk amikor célzottan figyelünk. Szedek terhesvitamint, cickafark és palástfű teát iszok.

Köszönöm a válaszokat.

[link]



2016. nov. 25. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
En csak annyit látok, hogy mas idopontokban mered, igy elvileg nem érvényes sajnos es nem lesz értelmezhető.
2016. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvosom, hogy egy 30-45 perc eltérés belefér, szóval emiatt én nem aggódom, egyszer volt, amikor elaludtam és csak 8 körül mértem.

Amúgy volt olyan, hogy még egy 1,5 órát az ágyban maradtam és a hőm nem változott.

2016. nov. 25. 18:00
 3/6 anonim válasza:

Teljesen jó időpontokban mérted, nekem is azt mondták, hogy nem kell ezt annyira szigorúan venni. Nagyon jó ütemben voltatok együtt a pároddal, kicsit irigyellek is.... :D

Szerintem simán lehet ebből babóca, nagyon drukkolok! Látható, hogy a beágyazódáskor jöttek a görcsök és a sűrű krémszerű folyás nagyon jó jel!


Ami nagyon érdekes, hogy a jónás naptár szerint is pont akkor van a peteérésed, nha ez nagyon ritka, még a csillagok is azt akarják, hogy babátok legyen! :)

Szorítok!

2016. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég cakkos, és ezek alapján 21-én lehetett ovud, addig csak próbálkozott a szervezet. Esetleg még a 17-e beleférne ovunak... Mondtad, hosszúak a ciklusok, nekem jó görbékkel peteérésem sem volt amikor ilyen váltakozó ciklusaim lettek terhesség után. Dokihoz én mennék a helyedben, de ebből a görbéből még bármi lehet, így azért drukkolok :)
2016. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, köszönöm a drukkot! :)

Hamarosan meglátjuk mi lesz a dologból, csak eddig még soha nem voltak ilyen tüneteim, nekem nem igazán szokott fájni, ha megjön, csak úgy megtörténik, most meg eléggé szenvedek a tünetektől, meg állandóan pisilnem kell. Hirtelen belenyilal a hólyagomba és rohannom kell wc-re. Az előző ciklusom 28 napos volt, nem tudom most milyen lehet....

2016. nov. 25. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

mintha csak a saját kérdésem olvasnám! én is ugyan ebbe a helyzetbe vagyok,tegnapra nem vártam,nekem is olyan hírtelen kell pisilni hogy alig érek ki a wcre, tesztet még nem mertem csinálni szokott késni 2-3napot, mi is 5hónapja próbálkozunk és változó a ciklusom, olyan érzésem van mintha megjönne hamarosan 😕 fáj a hasam alja meg a mellem 😕 kb egy hete volt egy két csepp barnázás remélem beágyazódás volt, az a fura hogy valamelyik nap annyira hányingerem lett a hajfesték szagától hogy rosszul lettem!

mi is vágyunk már a babára!

drukkolok nektek 😊 ha gondolod tarthatnánk a kapcsolatot hogy mi lett 😊

2016. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!