Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valahol olvastam hogy beágyazo...

Valahol olvastam hogy beágyazodas tünete lehet 1-3 napig tartó hányinger. Vajon igaz lehet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. A hányinger a megemelkedett hormonszinttől van, beagyazódáskor kezd termelődni, aligha hiszem, hogy azonnal elkezd tünetet okozni... elmaradt menzeszt követő napokban indulnak a tünetek, 5-6. héttől
2016. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2016. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ne figyeld ennyire a tested mert bele örülsz... a legtöbb nő észre sem veszi a beágyazódást.. Ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet, de előtte ne keresgélj magadon tünetet... 34 hkm
2016. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy hányós-fosós vírus van. És rengeteg dologtól lehet rosszul az ember. Sőt, be is tudja képzelni magának aki akarja.

Vajon igaz lehet?

2016. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2016. nov. 26. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kimeritettem a terhességi tünetek teljes palettáját úgy, hogy nem is voltam terhes! Szóval nem hiszem...mindegyiknek lehet még sok más oka.
2016. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze en is meglepodtem ezen amit olvastam
2016. nov. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!