Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a terhesség?

Lehetséges így a terhesség?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy lehetek terhes annak ellenére ha erős menzeszem volt görcsökkel?

Most késett 3napot viszont a 6nap helyett csak 3napig tartott(ma már semmi nyoma,max ha megtörlöm pisi után látszik egy hangyányit).3hete voltunk együtt utoljára(pé.környékén)Terhesség nem kizárt mert megszakítással vagyunk párommal együtt.

Holnap ha csinálok tesztet az ugye kimutatná ha mégis?

Vérzés ellenére lehet terhesség?(voltak terhes tünetek is de még nem akartam tesztelni.)



2016. nov. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimutatja ha terhes vagy
2016. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég ritka a terhesség alatti menstruáció, de egy tesztet megér. Ha három hete voltatok együtt akkor már bőven ki kell mutatnia.

Múlt hónapban én is azt hittem hiába szakítottuk meg, mert két hetet késett és minden létező tünet meg is volt de aztán végülis megjött. A hormonjaim vannak összezavarodva.

2016. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg vetélésre is gondolok. Ha az volt akkor még kimutatná a teszt? Vagyis van még annyi hcg a szervezetemben,hogy mutasson akár halványan is a teszt?
2016. nov. 27. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg még igen de a vetélés valószínűtlen az pont több vérzéssel szokott járni te meg azt irod kevesebb volt mint szokott.De tesztelj egyet és kiderul mi a helyzet. Szerintem csak simán ilyen a menzeszed ebben a hónapban.
2016. nov. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!