Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges teherbe esni úgy,...

Lehetséges teherbe esni úgy, hogy a fogamzásgátló elhagyása után még egyszer sem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Idén augusztus 6-án volt az utolsó menzeszem, utána már nem kezdtem el beszedni a következő adag gyógyszert. De a menstruációm sem jelentkezik azóta sem. Nov. 1-jén együtt voltam a párommal, óvszerrel védekeztünk de lecsúszott a végén és belém is kerülhetett. Az elmúlt 2 napban mellfeszülést és duzzadást észlelek magamon, nem tudom hogy mitől lehet.

2016. nov. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a menstruaciot megelozi a peteeres, ezert igen, lehetseges.
2016. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kolléganőmnek így lett egy kisfia. 10 év szedés után már 1x sem jött meg neki.
2016. nov. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés megelőzi a menstruációt.

Próbálj meg tesztelni egyet holnap reggel.

2016. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Akkor is teherbe lehet esni, ha valaki ugyan szed fogamzásgátlót de kimarad 1-2 szem.

Nem teszteltél? Ha a november elseji együttlétből baba van, akkor a teszt már kimutatja.

De fogamzásgátló után lehet ilyen. Nekem is hosszú volt az első ciklusom de igazából még jól is jártam, hallottam olyat, hogy valakinek hónapokig nem jött meg.

Egy teszt választ ad a kérdésedre. Ha azóta nem volt baleset, akkor biztosat mutat a teszt.

2016. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges igen.
2016. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!