Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 nap után negatív lett a...

17 nap után negatív lett a teszt! Lehetek így mégis terhes, ha nem jött meg?

Figyelt kérdés
November 10.én voltunk együtt a párommal és 23.a körül kellett volna megjönnie.. ma a (ciklusom 33.napján) 17 nappal az esemény után,negatív lett a teszt,de mégsem jött meg.. ilyenkor mivan? lehetek terhes ennek ellenére? vagy ennyi idő után már kimutatná a teszt?
2016. nov. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 10.e óta nem volt szex akkor kikéne mutatnia
2016. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Normálisan kellett volna védekezni,nem itt rinyálni!

Ja és el kellene menni nőgyógyászhoz!!

Mi honnan tudjuk?? Nem vagyunl orvosok!

2016. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagy terhes, más miatt késik. Csomó oka lehet a késésnek és akkor is előfordulhat ha előtte mindig rendszeres volt. Nekem is a múlt hónapig totál pontos volt de akkor késett két hetet és nem voltam terhes, cisztám sincs nem tudom miért lehetett de előfordul ilyen. Ha rendszeressé válik vagy más tünetek is kisérik akkor kell elmenni orvoshoz.
2016. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2# amugy meg lehet hogy épp babát szeretnének,ne itélkezz anélkül,hogy tudnád mi a helyze.
2016. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem... Hol írja a kérdező,hogy tervezik-e a babát vagy nem? Hol írja hogy védekeznek vagy nem? Nem tudom miért kell okoskodni..


Kérdésedre: 17 nappal az esemény után vagy,lehetsz még terhes igen. A spermák több napig elélnek és egyáltalán nem biztos,hogy pont akkor volt péd mikor szex volt.

2016. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!