Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tablettát kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tablettát kellett bevennem, a menstruációm mar masodik hete késik! Csináltam kb 5-6 tesztet, mindegyik határozottan negatív lett! Lehetek terhes? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt senki nincs képben azzal, hogy az Escapelle és hasonló tabletták ilyen szinten hazavágják a szervezetet? Olyan, mintha egy kaktuszt kettétörtél volna. Idő kell neki, míg helyreáll.
2016. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ne minket kérdezz, hanem:

1) Olvasd el a betegtájékoztatót

2) Kérdezd a nőgyógyászodat.

2016. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok szakértő a témában, de úgy tudom, hogy az esemény utáni tabletták kegyetlenül felboríthatják a hormonháztartásod, így akár ki is maradhat egy menstruáció. Hogyha már több, mint két hete volt az aktus akkor a tesztnek ki kéne mutatnia ha terhes lennél, de ha az jobban megnyugtat, akkor jövő héten látogass el a nőgyógyászodhoz, ő tud biztosat mondani :)
2016. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én hétfőn vettem be. Nekem eddig nem jött meg. De utána kérdeztem és mondták, hogy eléggé hatékony gyógyszer. A teszteknek nem szokásuk hamis eredményt mutatni, főleg nem 5-6-nak. Elég nagy adag hormont tartalmaz, ugyhogy az kavarhatott be.

Ha úgy érzed menj orvoshoz!

2016. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek orvoshoz, csak azt mondta a nőgyógyász hogy mindenképpen várjam meg a 2 hetet es max utana menjek, de eleg ideges vagyok... Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 13. 23:06
 6/7 anonim válasza:
Elmaradt menszesz hányadik napján csinàltad a tesztet?ha egy hét késésnél lett negatov nem valószinu h az vagy.nekem pont most peteereskor kellett bevennem de negy napja késik.én js ideg vagyok hogy megjon e.
2016. márc. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rögtön egy nap késes utan, azt követően 2-3 naponta újat csináltam
2016. márc. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!