Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt 1 héttel enyhe...

Lolita0216 kérdése:

Menszesz előtt 1 héttel enyhe barna folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
5-én kellene meg jönnie de ma észleltem enyhe világos barna minimális folyást, mitől lehet? Mikor meg jön a menszeszem előtt egy héttel már feszül a mellem, faj a hasam. De most semmi ilyesmi nem jelentkezik, csak ez a barnázás. Aki tudja miez vagy át élete már kérem írjon
2016. nov. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet enyhe beágyazódási vérzés de ez nagyon ritka... Vagy lehet hormonális probléma, progeszteron hiány stb.. Ha késik csinálj egy terhességi tesztet.. Ha pozitív akkor gratulálok. A negatív akkor sincs gond de akkor mindennél hamarabb doki hogy kiderüljön hogy mitől lehet ez. De azért most Drukkolok hogy pozitív legyen a teszted ;)
2016. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia nagyon szépen köszönöm :) már nem tervezem a babát, ha jön jön ha nem nem :) nagyon sokat vártam és nem jött. De ez most nagyon fura. Nem lehet hogy a trimiszter vitamintól van?
2016. nov. 28. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is így voltam a hónap elején...16-án kellett volna megjönnie és helyette már 7-én barnás pecsételés volt csak nekem nem halvány világos,hanem nagyon "sűrű" szinte(széklet)jellegű,színű! Utána 4 napig pecsételés mert volt a betéten de mégse úgy mint szokott... csináltam tesztet de negatív lett :( nekem itt azt mondták,hogy gond van...menjek orvoshoz...nem mentem még gondoltam várok következő hónapig.. mert azt is olvastam,hogy a menszeszben az a szabályos,ha nem szabályos,mert a szervezet nem egy gép...

azt javaslom csinálj egy tesztet hátha!! :) és bizok benne,hogy nincs gond inkább baba legyen!!

Bocci,hogy hosszúra sikeredett! :)

2016. nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem èvente 1-2alakalommal elofordul , nemtudni mi okbol. Vilagosbarna, suru állagù , pár folt szokott lenni 1-2napig tart max. Sosem baba miatt volt :/
2016. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
progeszteronhiány miatt.
2016. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) várok még a tesztel korai még szerintem, és ha progesztein vagy mi, hianyom van arra mit kellene szednem?
2016. nov. 29. 10:24
 7/8 anonim válasza:
Szia! En is a trimesztert szedem ket honapja, eddig sem negativ, sem pozitiv hatasarol nem tudok beszamolni, de mar elotte is hasonlo gondokkal kuszkodtem, h barnazgattam mimdig mielott megjott, sajnos ez igy is megvan, h a trimesztert szedem. En 6.ra nem varom, reggel ota ismet barnazgatok.... doki szerint sargatest elegtelenseg...
2016. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ès vannak menszesz elő jelleid?
2016. dec. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!