Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, most múlt el az elvonásos vérzésem.2 naponta leszünk együtt a párommal. Milyen hamar foganhat meg a baba?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm mondta és nem kevés felhasználónál olvastam, hogy nekik a fog. gátló után már egy hónappal megfogant a baba. Szerintetek?

2016. nov. 29. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyen gyakori egyuttlettel inkabb csokkennek az eselyeitek amugy. Ket het kell a spermiumoknak mire "megernek"... ezert ajanlatos csak peteereskor egyutt lenni, hogy "jo legyen az anyag" :)

Mondjuk en tuti nem terveznek igy elore, hogy mar pedig ekkor es ekkor szeretkezni fogunk. Felesleges rogton ilyen gorcsosen hozzaallni. Max 3 honap utan figyelnek jobban ra, hogy mikor kellene kb egyutt lenni. De ez a ti dontesetek. En szeretnem elvezni a baba gyartast is :)

2016. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Fog. gátló abbahagyása utáni 7. hónapban lettem terhes. Akkor voltunk együtt, amikor jól esett.

Ha már most csak a "gyerekcsinálásról" szól a dolog, akkor nem akarlak elkeseríteni, de nem fog összejönni.

Akkor legyetek együtt, amikor jól esik, amikor vágytok egymásra, mert már most rá fogsz görcsölni és azért sem jön össze. Ha két ember babát akar, akkor ne azért és ne úgy legyen együtt, mert babát akar, hanem úgy, ahogy eddig is, mindig is, ahogy vágynak a másikra és nem kell mellé védekezni és majd összejön.:)

2016. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőmnek 3 év után sikerült, egy barátnőmnek pedig 2 éve semmi.
2016. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Lehet, hogy hamarosan, de az is, hogy evek mulva sem.
2016. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt amikor jól esik.. hülyeség hogy 2 hétig érni-e kell...
2016. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyakori együttléttel nem csökkennek az esélyek... egyből összejött a baba.:)

37 hkm

2016. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly július 22-én vettem be az utolsó bogyót, 25-én volt az utolsó menzesz első napja. Augusztus 29-én lett pozitív a teszt (bár mi az ovuláció környékén kicsit "belehúztunk" :))

7,5 hós kislány anyukája

2016. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!