Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet használok....

Ovulációs tesztet használok. egyenlőre még negatív. Olvastam több helyen, hogy a termékeny időszakban 2 naponta ajánlott együtt lenni. ha mi 2 egymást követő nap is együtt voltunk a párommal az ronthatja az esélyeinket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy 2 naponta vagyunk együtt a ciklus 9. napjától számítva.

De ha az egyik negatív nap együtt vagyunk, és másnap meg pozitívat mutat az ovuteszt és aznap is együtt vagyunk az nem rontja az esélyeket a teherbeesésre?

vagy 2 nap még nem számít és az okozna gondot ha pl. 4-5 napon keresztül lennének együtt?

Persze akkor legyen együtt az ember a párjával amikor csak szeretne, de nagyon szeretnénk már babát és megbeszéltük, hogy a "termékenyebb héten" alkalmazzuk ezt a 2 naponkénti dolgot.


2016. ápr. 5. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
jo a két naponta :) annál sürübben szerintem ne, a 3 nap is jo, mi 3 naponta voltunk együtt és azzal összejött csak element 8 héten:( szal jo a 2 :)
2016. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!