Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózisom van? A doki...

Endometriózisom van? A doki csak annyit mondott hogy a méhem közepén egy vékony hártya van amitől nemtudok teherbe esni.

Figyelt kérdés
krizsa doki mondta kaáliba járok. műteni kell. valamint pcos em van...
2010. ápr. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az endometriózis teljesen más, ilyenkor a méhnyálkahártya kiszabadul a hasüreg felé. A petefészkeken, hashártyán, akár a beleken is lehetnek kisebb nagyobb méhnyálkahárya szigetek, amikre a ciklus hormonális változásai ugyanúgy hatnak mint a méhben lévő nyálkahártyára.
2010. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az sövény lesz.nekem is ilyen van,pár hónap,és műtenek,mert most volt nemrég ciszta miatt műtétem.Ezt a sövény dolgot hiszteroszkópiával csinálják.1 napos műtét.Nem igaz,hogy nem eshetsz teherbe,csak sajnos 100 nőből 80 elvetél ez miatt.Ha meg ikreid lennének az életveszélyes lenne rádnézve is.
2010. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem akkor a kettő nem ugyan az...Mert a dokim Krizsa ferenc nem ezt mondta hanem ha ott van akkor teljesen elzárta a baba útját, és nem sövény nek mondta.
2010. máj. 1. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
elozo vagyok,engem most mutottek endometriozis miatt.a mehembe van nekem is ilyen.de akkor miert itt teszed fel a kerdest?miert nem kerdezed akkor az orvost...
2010. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!