Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez igaz lehet? Linkelem?

Ez igaz lehet? Linkelem?

Figyelt kérdés
Olvastam 2010koruli kerdeseket.. ott senki nem hurrogott le senkit h koran tesztelt. Sot sok olyan valaszolo volt, aki 8-9-10.dpon mar tesztelt. Ez hogyan lehetsèges? Linkelek par ilyet.
2016. nov. 29. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen koran az tesztel, akinek mas dolga sincs. Total felesleges dolog.
2016. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A kerdes fullra nem ez volt , de köszi a pròbàlkozàst.

En 12dpon vagyok. Termeszetesen varok csutortokig... de erdekel miert volt igy par evvel ezelott.. tippek . Csupàn kìvancsisagbol

2016. nov. 29. 23:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikersztorik:)

Vajon volt ertelme a naaagy tesztelgeteseknek?

Akkor kell tesztelni, amikor kesik!

2016. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szia. Talaltam olyat is , ami az, csak mar annyit okvasgattam nem tudom melyik.:) De itt ha ilyet kimerne valaki irni, annak a nyakát vennèk, megis mit kèpzel 9dpo.kon.:)
2016. nov. 29. 23:45
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert az embereknek kezdi kiverni az ingerküszöbét.

Lehet tesztelgetni,ha neked van rá időd meg fölös pénzed,de annak semmi értelme nincs,hogy tesztelsz úgy,hogy még szerencsétlen sperma el se jutott a petesejtig,utána meg pakolod fel a negatív teszteket painttel szerkesztgetve,és egy vadidegen embertől várod,hogy győzzön meg róla,hogy neked ma azért fájt a kis lábujjadon a köröm,mert terhes vagy,csak a csúnya teszt nem mutatta ki rendesen,csak ha alkatrészekre bontod...


Otthon azt csinálsz,amit akarsz,de ha a hülyeséged közzé is teszed lesznek emberek,akiknek nem fog tetszeni..

2016. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert a válaszolók belefáradtak az ilyenekbe
2016. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Mert túl régóta lógnak ezen az oldalon és azt hiszik, ha ők egyszer leírtak valamit több éve, akkor azt mindenkinek tudnia kell.


Bónusz válasz: szöveget értelmezni sem tudnak, lásd első pár válasz.

2016. nov. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyedul utolsònak adtam zöld kezet. FIGYELEM! EZ A KÈRDÈS NEM (!) ARRÒL szòl, hogy en mikor tesztelek es felpakolom a negativ teszteket.

2. NEM (!!!) kötelező ide feljàrni, kèrdezni bàrkinek Joga van, ezèrt van az oldal.

3. Azert ne kerdezzen valakI a SAJÁT, EGYEDI esetèről , mert lehet h valakI 10eve megtette?? Es ha ott nem talàlta meg a vàlaszt?

Pont az ilyen tagoktol lett ilyen az oldal, hogy az ember kerdezni sem mer, egy OLYAN OLDALON AMI ERRE VAN!! KONYORGOM, ARRA VAN H KERDEZZUNK eS HA OKOS AZ EMBER VAGY TUDJA A (!) VALASZT (!) VALASZOL.. a vilag is ezert tart ott ahol, ezen elszabad gondolkozni! Mert segitseg es egy kis elmelkedes, beszelgetes helyett szurkalodtok... nemtudom h marad meg ilyen emberek kozeleben a parjuk/ csaladjuk. Koszonom!

2016. nov. 30. 06:51
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Mindenki ertette a kerdesed, en, az elso is. Valoban, 9 eve irok ide.

A szovegertesem otos volt mindig.


Viszont a sok turelmetlen, okoskodo notol mar egy birkaturelmunek is felmenne egy ido utan a pumpa.

Tegnap is volt min. 2 kerdes, ahol hat napja voltak egyutt, de mar terhes...


U.i.: koszonom, a ferjemmel 20+4 eve vagyunk egyutt, es nem ismersz itt senkit, hogy velemenyezz!

2016. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!