Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúlt a mellfájdalom menszesz...

Elmúlt a mellfájdalom menszesz sehol?

Figyelt kérdés
Még ennyire talán nem is fájtak a melleim mint ebben a ciklusban, izomlázszerû, feszülõs fájdalom. Elmúlt a fájdalom ami kb 2 hètig tartott, 28 ra vártam a menszeszem, de helyette barnás maszatolás jelentkezett.Tettem fel tampont is,de azon is csak barnás maszat volt.28 naposak a ciklusaim legutóbb 1 èn jött meg.Csináltam teszte ma ès negatív lett.A melleim csak enyhèn èrzèkenyek nyomásra, akkor ez hormonzavar is lehet?
2016. nov. 30. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj kèsőbb is. Az a baj hogy mindenkinél máshogy zajlik a dolog. Lehet szerintem baba is a dologba például egy kései ovu végedt de akár hormon is. Ha nem jön meg rendesen pár napon belül akkor tesztelj újra reggeli első vizeletböl és ha akkor is negatív keressd fel a dokidat. Drukkolok 👍
2016. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!