Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tesztekről?

Figyelt kérdés
One step 10-es es romed 25-ös?? Mutatott valakinek àlpozit. One stepes is kimutatja a korai terhessèget? Pl 12-14 dpokon?

2016. nov. 30. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A tesztek lemaradtak ☺
2016. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem... ott van , romed es one step.. nem teszteltem meg. A minoseguk erdekel.:) sehol sem irtam, hogy teszteltem. Csak kinek mi a kialakult velemenye. Tapasztalat Stb!:)
2016. dec. 1. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:
A romedről nem tudok semmit, one step ugyan mutathatja de nem azok a tesztek között szerepel, ami elsőként mutatja a terhességet. 12. dpoi tesztelésre a facelle tesztcsíkot ajánlom, én amúgy is, de késésnél már mindegy. Ha sok one steped van egy próbát megér.
2016. dec. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, jaj bocsi értem ☺ Sajnos ezekről nem tudok véleményt mondani mert a facelle-t, meg x-epil használtam.Bocsánat mégegyszer!
2016. dec. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a one step bevált. 13-ik dpon elég jól látható halvány pozit teszteltem. (Mellette Facelle és x epilt is használtam)
2016. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek, 1# semmibaj, rosszul fogalmazhattam kicsit. :)

Eleg sok van, mert kaptam is egy baratnomtol akiknek most jott ossze (4hete) szoval megcsak penzembe sem kerul. A csalodastol fèlek inkább!:)

2016. dec. 1. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél negatív tesztet látni, akkor lehet a korai tesztelést nem neked találták ki. Ilyenkor még azért kétséges, ha pozi is az sokszor csak halvány.
2016. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12napra nem varom es a luteal is fazisom rovidsège miatt idoben kellene tudnom mi a helyzet.mert akkor szeden a gyogyszert ha pozi
2016. dec. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!