Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil milyen teszt? Becsap...

X epil milyen teszt? Becsapòs? Kimutatja a terhesseget a nemvárt napján?

Figyelt kérdés
13dpo a nemvárt napom, 25os vizeletsugaras x epilem. Es 10erossegu one stepem van itthon, kazettás!? Mit gondoltok az xepilhez tobb nap kèsèst varjak ki (mar ha kesne..)
2016. dec. 3. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketto jo. One step a 15.dpon lett halvany csikos(nekem tesztcsikos). Azutan csinaltam par nap mulva x-epileket is, nekem ez sotebb csikos volt mindig mint a 10es one step ugyanabbol a vizeletbol. A one step nekem meg a 8.heten se volt ket egyforma csikos.Direkt kiprobaltam. De mind a ketto megbizhato sosem volt pozi amikor nem volt baby,szaradasi csikom se volt. 14dpot szoktak javasolni a tesztelesre.
2016. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
xepil nagyon jó. Nekem nemvárt előtt 2 nappal kimutatta
2016. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 14. dpon negatív volt. (Facelle 12. dpon halvány pozi)
2016. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi az offért. Nekem ma reggel van a 12 dpo és xepil van itthon, ami ugye 25-ös. Nem merem ellőni, csak kedden vagy szerdán. Mikorra nem várod?
2016. dec. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én x epil tesztet nem veszek többet... Nem ad mindig egyértelmű eredményt. De ez csak saját vélemény, másoknak meg bevállik, nekem nem vált be.
2016. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tegnapra nem vartam. Az volt a 12dpo elvileg, ma 13dpo. Sot biztos! Szval holnaputan 15dpon tesztelek az x epillel. Tescoban akartam venni teszcsikot a ket dbosat. Azt ajanlottak.de ez volt az egyetlen teszt ott. Semmilyen mas.

Hat az one step nem mutatta ma ki. Remelem csak koran teszteltem. Masnak ha ket napot kesik az 16.dpo.. nekem ugye akk 14dpo. Szoval remelem csak ez a baj. Koszonom a valaszaitokat. Ment a zold.:) irok majd az eredmenyrol! :)

2016. dec. 4. 12:55
 7/12 A kérdező kommentje:
4# sztem a nemvárt napját vard ki vele. Utana csak bizonytalanabb leszel talán ( ha elobb megcsinalod)
2016. dec. 4. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem xepil megbizhato ;)

Elotte ahanyszor csinaltam tesztet negativ lett nemvart utan 2.nap delutani vizeletbol olyan eros pozitiv lett hogy a masodik csik majdnem leugrott a helyerol :D es en is a tescoban vettem a ket darabosat :D harmat is teszteltem vele es nem mutatott hulyeseget :D

Drukkolok hogy pozi legyen:)

18hkm :)

2016. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom. 15dpon reggel tesztelek ha azis negativ lesz feladom.
2016. dec. 4. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, na mi lett?
2016. dec. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!