Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1napja késik, de a tesz negativ?

1napja késik, de a tesz negativ?

Figyelt kérdés
Rajta vagyunk a baba témán,tegnap kellett volna megjönnie,de semmi csupan alhasi fajdalmaim vannak.az utobbi időben mindig pontos volt,sőt pár nappal előtte már barnás folyasom volt de most semmi.csinaltam tesztet de negativ.volt mar vki igy?mit jelenthet ez?nagyon örülnék a babának már :(
2016. dec. 4. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne görcsölj, tesztelj újra 2 ap múlva, ha nem jön meg! Milyen teszt?
2016. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia nekem is kesik es nega a teszt. Most varok 2-3 napot. Javaslom ugyanezt es relax! :)

"L:

2016. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kéne de amikor mar pici esely is meg van hogy baba lesz.minden alkalommal félve megyek wcre,mert teljesen olyan,mintha vmi folyna és az érzés a hasamban is olyan mint a görcsök.Lady max a neve
2016. dec. 4. 16:20
 4/24 A kérdező kommentje:
Második:Neked is vannak görcsök?
2016. dec. 4. 16:21
 5/24 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt voltak egesznap, tegnap semmi szinte egyáltalán. Csak este. Ma nèha tompa alhasi fájdalmak, amik a menzesz jelei nálam. En is neha mar tamponnal járok a mosdòba.. mert ma feher folyasom van. Eddig szaraz voltam. Drukkolok Neked!! :)
2016. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2# voltam ( mikor tesztelsz amugy legkozelebb)?
2016. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
2#nem tudom mert félek a csalodastol.tegnap csinaltam az elsőt.nekem is ugyanezek.csak folyas nelkul.köszi en is drukkolok :)
2016. dec. 4. 16:29
 8/24 anonim ***** válasza:
Nalam mar elkonyvelve sikertelen ciklusnak! Pont a folyas miatt.. amiatt remenykedtem, mert amugy mindig vizes folyasom van. Szval nalam ennyi. Gorcsolok is. Barmikor megjohet. De ha nem jönne, akkor kedden v.szerdán tesztelek xepillel. Ne felj, csak várj 2-3 napot, ha kibirod!! :)
2016. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
2#ha folyas van akkor mar tuti nem vagy terhes?ezt nem is tudtam.nekem eddig semmi.még mindig csak a görcsök de egyre gyengébbek.
2016. dec. 4. 18:59
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tuti. Csak nalam azt jelenti megfog jonni.:) mindenkinèl mas
2016. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!