Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5nap múlva kellene megjönnie...

4-5nap múlva kellene megjönnie, kipróbáltam az ovu tesztet mint "jós tesztet", ha totál negatív akkor tuti nem lesz baba? Sajnos nem vagyok jártas ebben a témában

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mar tettel fel kerdest.. lentebb. Olvasd el amit irtam. ;) nem hiszem h nem ugyanaz vagy! Pont egy napon ket ugyanolyan "eset" :)

De ide is leìrom!

Nekem neha pozi neha nega. Eddig egyszer sem volt baba. Most pozi most nemtudom h van-e, mert mèg nemjott meg es nemis teszteltem, ma holnapra nem varom ! Holnap tesztelek

2016. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ez a " jós teszt " ha késik a menzid csinálj egy Hcg tesztet és ha az 2 csíkos lesz akkor pozitív és akkor nagy valószínűséggel baba van. Csak saját magadat idegesíted ezzel a bugyuta " jós teszttel "..
2016. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,nem én írtam de az én figyelmetlenségem hogy nem láttam azt a kérdést :) egyszerűbb lett volna kicsit tovább görgetni és olvasgatni :) mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. dec. 3. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is találtam azt a kérdést,tényleg nagyon hasonló az enyémhez :)
2016. dec. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!