Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés környékén kiszakadt...

Peteérés környékén kiszakadt gumi?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 22én jött meg a havija, tegnap együtt voltunk, és kiszakadt az óvszer. Észrevettem így tettem fel másikat, tehát nem mentem el benne, csak félek hogy juthatott be egy kis előváladék, főleg így peteérése körül?
2016. dec. 4. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van, hogy terhes lett, de ott van az ici pici lehet ... ha féltek előzzétek meg a "problémát" 72 órás tablettával.. az még mindig olcsóbb megoldás mint egy baba.. vagy az abortusz :( és az azért nem is jó dolog .. ne várjatok karba tett kézzel inkább, meg utána csak a reszketés jön.. tényleg nem sok az esélye, de ott a de...
2016. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha baba lenne megtartanánk, nem vagyunk már tinik, dolgozunk mind ketten, van saját lakás stb. Csak nem most tervezzük, hanem 2-3 év :) de ha jön, nem bántjuk!
2016. dec. 4. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez így már jobban is hangzik :D ..

Hát ha terhes lesz a barátnőd akkor az a baba nagyon akar jönni :) ..

2016. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!