Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzem a méhemet, ülő helyzetbe...

Érzem a méhemet, ülő helyzetben! Olyan kellemetlen, minta "vinném magammal" minden mozdulatnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyébként szerdára nem várom, és remélem nem is jön...

Ha valaki érzett már hasonlót, kérem, írjon!

Még annyi, hogy egy pár napja bármilyen helyzetben el tudnék aludni, pedig napi 10-11 órát is aludtam mostanság... Olyan vagyok egész nap, mint aki pár perce kelt ki az ágyból... A megjönérzés is elég intenzív, párszor már futottam a wc-re, hogy na most megjött, de semmi...

És felkelés után émelygek, meg evés után is, mintha degeszre ettem volna magam, szinte kikívánkozik egy része...


2008. okt. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhesség is.. tarts otthon egy tesztet.

Viszont én ilyet éreztem mensi előtt is amikor volt peteérésem.., mert amikor nem volt pé-m akkor nem is volt előjele a mensinek..

szóval várd ki a teszt idejét.

2008. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még valamit..

Sajnos a méhgyulladásnál is ilyen nehézséget éreztem, bár a fáradós tünetek akkor nem voltak.

2008. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt érzem én is reggeltől,én 13-ra nem várom. Bár nem merek már reménykedni mert az ovu teszt nem mutat semmiféle jósjeleket, a pilóta keksz(párom hívja így) sem páfrányosodik :(
2008. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

...eszméletlen hányingerem van... hanem baba ez, akkor beteg leszek, tuti, bár egy betegség sem kezdődött még így nálam sosem...

2008. okt. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!