Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vérzik az ember beágyazó...

Miért vérzik az ember beágyazódáskor?

Figyelt kérdés
Mindenki szokott vérezni ekkor?
2016. dec. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vérzik,én sem véreztem,meg sem éreztem. 22hkm
2016. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vérzik. Egyik barátnőm vérzett, a másik nem. Szóval ez teljesen egyénfüggő:)
2016. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én senkit nem ismerek akinek lett volna beágyazódási vérzése, csak a gyk-n gondolja mindenki, hogy ez valami minden esetben bekövetkező dolog. Nekem csak egyszer volt egy ilyen közti vérzésem, persze rögtön azt gondoltam beágyazódás, de nem az volt, éppen utána mentem nödokihoz rákszűrésre, rákérdeztem és egyáltalán nem gondolta, hogy a beágyazódástól lett volna.
2016. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm sem vérzett egy cseppet sem, szerintem ez a ritkább mikor van beágyazódási vérzés, csak mivel fura, ha mensi előtt egy héttel valaki pecsételget, ezért sok ilyen kérdést találni :) De általában akinél jelentkezik az sejtheti, hogy esetleg baba lesz a dologban :)


Szóval nem mindenki érzi meg :)

2016. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a harmadik terhességem csak most volt beágyazódási vérzésem az első kettőnél nem.Valamint első kettőnél nem hánytam,most viszont...
2016. dec. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig van beagyazidasu verzes.mindket lombikomnal volt.
2016. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondjuk, hogy nincs... hanem, hogy keveseknek van. Attól mert neked volt az nem azt jelenti, hogy gyakori. Csak annyi bizonyos, hogy akinek van annak babóca is mindig van. De kb 20 nőből 1-nek van beágyazódási vérzése.
2016. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt.
2017. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!