Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 15 éves tinilány...

Ha egy 15 éves tinilány kérdezi, hogy megszakításból lehet e terhes, azt írjátok igen, de ha egy felnőtt ember, akkor azt hogy nem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Én nem észleltem ezt a különbséget, szerintem épeszű ember nem ír olyat, hogy a megszakítás véd a nem kívánt terhesség ellen.

Mondjuk más helyzetben van egy 15 éves, és más helyzetbe egy olyan pár, ahol amúgy tudják vállalni a gyereket - de nekik is tudniuk kell, hogy ebben elég nagy kockázat van, lényegében hazardírozás.

2016. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem ugyanaz válaszol nekik.

Esetleg a tinit még segíteni akarják, ezért normális válaszokat kap. Felnőtt esetén meg trollkodnak, mert ott már elvárható lenne, hogy tisztában legyen a válasszal.


Én következetesen leírom, hogy így estem teherbe, tehát 100%, hogy lehetséges. De csak azért, hogy az óvszerellenesek le tudjanak pontozni. :P

2016. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Azzal tisztában vagy hogy a tini szó tizenévest takar? Tehát olyan mintha azt mondanád, hogy " egy 15 éves tizenéves lány".
2016. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pedig olvasgatom itt, ha egy tini kérdezi, akkor igen, lehetsz, meg hű meg ha, de ha felnőtt emberek, akkor hát nem sok az esély. Csak nem értem, mert oké, ha ráijesztünk egy tinire hogy igen, lehetsz terhes, akkor talán ha megússza, utána védekezik. De hát ők sem hülyék, olvassák a többi kérdést is. :D
2016. dec. 7. 12:57
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem mond ellent a kettő.

Lehet terhes, de kisebb eséllyel mintha telibevernék.

Viszont az esély, akkor is esély.

2016. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
namost oke, hogy a magyar lakossag tobbsegenek nem megy az ertelmezo olvasas, de neked az igen, lehetsz, es a kicsi ra az esely miota egymassal ellentetes ertelmu kijelentesek?
2016. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

"Pedig olvasgatom itt, ha egy tini kérdezi, akkor igen, lehetsz, meg hű meg ha, de ha felnőtt emberek, akkor hát nem sok az esély. "


Látom, azt sem érted, amit saját magad leírsz!


A tininél azt írják, hogy LEHET terhes - de ez nem egyenlö azzal, hogy terhes LESZ feltétlen!


A felnöttnél meg arról van szó, hogy NEM SOK esélye van - de ez megint nem egyenlö azzal, hogy nem LEHET terhes.


Mindkét esetben arról van szó, hogy elöfordulhat, azaz nem kizárt, de nem is túl valószínü, ha szerencséje van, akkor nem jön össze a terhesség.

2016. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hű, mennyi megkeseredett ember van itt... :O XD
2016. dec. 7. 13:03
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Na ezt miből sikerült leszűrnöd? Rejtély.


Egyébként azt még nem is említettük, hogy kinek is van nagyobb esélye így teherbeesni. Hát a fiatal pipinek. A korral ugyanis romlik a termékenység.

2016. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
"Ha egy 15 éves tinilány kérdezi, hogy megszakításból lehet e terhes....." Igazad van! Helyesbitek. A 15 éves tinilány megszakításból nem lehet terhes, csak az elötte történt bacásbol! Igy már rendben?
2016. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!