Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzesz előtti napon mennyi...

A menzesz előtti napon mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen tisztában a napok teherbeesési kockázatával,van egy alkalmazásom,az szokta kiírni

2016. dec. 9. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem annyi mint a menszesz utáni napokban.Èn menszesz után a 3 napon lettem terhes:)

2016. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen vannak a "veszélyesebb" napok, de védekezés nélkül még mensi közben is teherbe lehet esni. nyilván nagyon pici az esélye, de mint tudjuk az ördög nem alszik... ha még nem szeretnél babát inkább védekezzetek, mert tuti így sikerülne "véletlen" :)
2016. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok, persze nem annyi, mint pont peteéréskor. De csak te tudhatod, mikor van peteérésed, tüszőrepedésed, tudomisén. Nálad jobban senki nem ismerheti a tested működését. Alkalmazás ilyenre, te jó ég. Ez nem olyan dolog, mint egy számológép, minden nő más (ahogy minden pasi is). Lányok, nők, javaslom, ha kell, olvassátok újra a biológia gimnázium 3-4-ikes könyvet, de az interneten is minden megtalálható már. És tudjátok már, hogy hány napos a ciklusotok, meg ilyesmi. Nektek és a partnereteknek is az a jó, ha ismeritek magatokat!
2016. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos és értelmes válaszokat,sokat segítettetek! Köszönöm,hogy nem volt rosszindulat bennük,értékelem!
2016. dec. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!