Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy babát várok?

Van esély arra, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Utoljára július 29-én volt mensim. Azóta négy alkalommal voltunk együtt a férjemmel, az ovulációs naptár szerint három alkalommal a peteérés környékén. Jópár napja fáj az alhasam és meg vannal duzzadva a melleim. Ma reggel hánytam is. Viszont a terhességi teszt negatív volt. 23-án (nem)kellene megjönnie. Viszont nem vagyok sem ideges, sem pattanásos, pedig mindig úgy szoktam lenni az előtte való héten.

Mi a véleményetek? Mikor teszteljek újból? Érdemes? Bizakodhatok,hogy van baba a dologban?



2016. aug. 18. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az együttlét utàn kb 7-10 nap míg megtörténik a beágyazódás. Addig semmilyen teszt sem tudja kimutatni a terhességet mivel még nem termelődött hcg a szervezetben.

Várd meg a 23-adikát és aznap tesztelj.

2016. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél, és mondjuk a tüneteknek is kicsit korai. Várd meg a 23-át a következő teszttel.
2016. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem tegnap és ma is...full negatívat. Viszont a mensimnek jele sincs...
2016. aug. 24. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteidet baba okozná, akkor már biztos, hogy határozott pozitívnak kellene lennie a tesztnek.

Én extra korán, 5 hetesen kezdtem a rosszullétekkel küzdeni, és már erre is azt mondta az orvosom, hogy ritka "szerencsés" vagyok, hogy már ilyen hamar... Olyat még nem hallottam, hogy valaki nemvárt előtt rosszul van. Az alhasi nyomás stimmelhet, az nekem is volt. Biztos voltam benne, hogy megjön, aztán megis előttem egy tesztet.. :)

Lehet baba, de a hányást még nem ő okozza.

2016. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. Újabb csalódás... :( Azért köszi szépen a válaszokat!
2016. aug. 26. 11:54
 6/8 Veina válasza:
Szia. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a baba. Viszont ha tényleg szeretnétek akkor ezt ajánlanám figyelmedbe Trimesztert nagyon sok jó dolgot hallottam és olvastam róla szerintem érdemes lenne kipróbálni. Itt a link amin utána járhatsz :) [link]
2016. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi szépen. :)
2016. aug. 26. 17:09
 8/8 Veina válasza:
Nagyon szívesen :) és sok sikert hozzá :)
2016. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!