Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a 7-8...

Teherbe lehet esni a 7-8 ciklusnapon? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Kolléganőm így lett terhes.. Ha védekezés nélkül szexeltél akkor mindig van esély arra hogy Terhesess! Szóval kár valószínűséget meg esélyeket számolgatni.
2016. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem történt behatolás,de mégis késik :(
2016. dec. 10. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamivel kevesebb, mint félidőben, de nem nulla, nekem is így jött össze a második gyerek. :)
2016. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem történik behatolás akkor hogy viharba eshettél volna már teherbe? A szellő beporzott vagy mi meg szállt a Szentlélek? Kicsit olvass utána hogy mi kell a teherbeeséshez... a kérdésedből és a válaszodból ítélve nem vagy több 18 évesnél valószínűleg egy tini kislány vagy aki azt hiszi hogy pettingtől meg fehérneműn keresztül is teherbe lehet esni

.. De ha idősebb vagy és felnőtt Nő vagy akkor meg szomorú hogy ennyivel se vagy Tisztában!

2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy fehérneműn keresztül nem lehet,de az én esetemben fehérnemű sem volt...
2016. dec. 11. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi történt? Mindegyik ciklusnapon teherbe lehet esni.
2016. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beléd élvez max akkor lehetnél ìgy terhes.
2016. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom hogy behatolás nélkül nem lehetek terhes és nem is történt behatolás,a hasamra ment el,de mégis késik mindjárt 3 hete :(
2016. dec. 11. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elovaladektol.is teherbe lehet esni ,es lehet hogy beled is ment egy keves...tesztelj,es menj nogyogyaszhoz...
2016. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!