Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 33-34napos ciklussal konnyeb...

A 33-34napos ciklussal konnyebb vagy nehezebb teherbeesni? Es a mensi utani egyuttletek utan eselyes a terhesseg? Mit gondoltok? Tapasztalatok? Mikor a legerdemesebb szexelni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen hosszú ciklussal 19-22. napon kell együtt lenni illetve 18. naptól két naponta. Nme nehezebb teherbe esni, ha ez rendszeres akkro nálad ennyi a normális :) Ha mindne hormonod stimmel és nincs IR, vagy pajzsmirigy gond (esetleg kezelve van) akkor annyi esélyed van mint egy 28 napos ciklussal rendelkezőnek. Hajrá, sok sikert!


Nekem 31-32-33 naposak és babát várok, persze nekem IR és pajzsmirigy gondom is volt amíg nem raktuk helyre nem jött a baba... 7 év várakozás...


Szóval a rendszeres ciklus az tökéletes mindegy hány napos bár 36.napnál ne legyen hosszabb, mert akkor már gond van, de még úgy is lehet terhes valaki, ha későn lesz ovuja. Ha van peteérésed akkor baba is lesz előbb utóbb.

2016. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 35 naposak a ciklusaim es mindkét baba első hónapban fogant. Ovuteszt szerint is 21. napon volt ovum. Kétnaponta erdemes, akkor biztos nem marad ki az ovu időpontja :)

Nálam egyedül, ami gond volt, hogy a dokik uh gepe 28 napos ciklussal szamol, igy pl. most a 18-20 hetes uh-nal egy héttel kisebbnek merte a gép, igy ket hét múlva mehetek vissza.. Hiába mondtam, hogy 35 napos, igy meg is van az egy hét eltérés oka.

2016. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 32-35 naposok voltak. Mindkét gyereket túlvittem egy héttel a doki szerint. Hiába mondtam én is, hogy szerintem ez nem gond, mert hosszú ciklusaim voltak.
2016. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulalok! Es koszonom!

Tehat a menstruacio elmultanak elso napja vagy a menstruacio kezdetenek elso naojatol? Nekem rendszeres ez a 33-34napos ciklus a menstruaciom is,es mindig idoben jon,de van amikor egy ket nappal elobb,van mikor kesobb ez is normalis meg nem?

2016. dec. 11. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen normális, mert a peteérés tolódhat. A ciklust a mensi legelső napjától számítjuk. Csak ügyesen :)
2016. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Akkor a naptaram es a ciklusom alaojan ma vagyok a 20.napjaban a ciklusomnak,tehat "a peteeres" napjaban. Akkor erdrmes ma probalkoznunk vedekezes nelkul?

2016. dec. 12. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ma is meg még 3 napig :)
2016. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!