Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszem terhes lettem az...

Miért hiszem terhes lettem az exemtől?

Figyelt kérdés
Szakitottunk,de ciklusom 11-16 ig mindennap együtt voltunk.18-ára várom a menzim.1,5 évig nem védekeztünk,nem lettem babás.Szerintetek,ha nincs tüneteim,baba sem lesz ugye?Tudom felelőtlen voltam.Csak normális válaszokat várok.Köszönöm szépen.
2016. dec. 13. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet mindenképp csinálj
2016. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Később
2016. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd csinálj tesztet.. Nekem 7. Terhességi hétig nem volt semmilyen tünetem.. Szóval arra ne alapoz hogy ha nincs tünet nem vagy terhes.. Barátnőm úgy vitte végig a terhességet hogy csak az az egy tünete volt hogy nem volt meg a menzije.. Nem voltak rosszullétei stb.. Egészséges fiút szült 38. Hétre... Ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet!!!
2016. dec. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik tesztelj. Nekem elsönél csak a mellem fájt és annyi. Másodiknál is azzal kezdödött. Aztán vele végig rosszul voltam.
2016. dec. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz gond, most csak az van benned, hogy semmiképp nem akarsz az extõl gyereket, kicsit jobban ráizgulsz a dologra.

Velem ugyanez megtörtént, de én olyan szinten ráparáztam, hogy két tesztet is csináltam (negatív), nőgyógyászhoz is elmentem uh-ra. (Ez utóbbi már amúgy is aktuális volt.)

Megfogadtam, hogy soha többet megszakítás, csak stabil kapcsolatban.

2016. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert most hogy szakítottátok nagyon nem lenne jó egy baba.

Emiatt jobban félsz tőle.

Csinálj tesztet ha késik, bár ha nagyon stresszelsz addig akkor simán lehet hogy amiatt fog csúszni. De a teszt nem hazudik.

2016. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Vasárnap kell megjönnie.Akkor csináljam a tesztet ugye? Előbb ne.
2016. dec. 13. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit érzékenyebbek a melleim,és megjön érzésem van tegnap du ota.Lehet pénteken tesztelek,és vasárnap is.
2016. dec. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!