Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy terhes vagyok az exemtől? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt és 1 hete tudom hogy terhes vagyok. Exemnek már elmondtam de a barátomnak nem merem. Mert hiszen még csak nem is az ő gyereke. Segitsetek..
2012. dec. 3. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínű elfog hagyni szóval minél hamarabb.
2012. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ne ba.d el az életét..
2012. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Énekeld el neki dalban gitár kísérettel.
2012. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hallod Józsi! Terhes vagyok Janitól.
2012. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azon gondolkozz, hogy mondod el szüleidnek.
2012. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon vicces...inkább menj tanulni, akkor legalább nem maradsz hülye.
2012. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok, biztosan mindenki örülni fog a környezetedben. Elvileg kell vagy két hét a terhesség kimutatásához (ha jól tudom), és egy hete tudod, hogy terhes vagy, ez így összesen kb. 3 hét. A barátoddal 1 hónapja vagytok együtt, a közbeeső időszak tehát kb. egy hét. Szóval mit ne mondjak, elég hamar találtál magadnak másik pasit, miután a barátoddal sikeresen összehoztatok egy babát. Már ha igaz a sztori. Egyébként meg ennyit arról, hogy habár testileg már elég érettek a fiatalok a szexhez, agyilag nem feltétlenül azok.
2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan és tömören. Készülj fel, hogy szakítani fog. Nem hinném, hogy kellene neki nagy hirtelenjében egy kisbaba, ami nem is az övé.
2012. dec. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pali1977 ***** válasza:
100%

Hmm, jó ez a film, kár h arról szól h a csaj terhes lett a volt pasijától, akár csak én. Kérsz még popcornt? :D


A hülyeséget félretéve, készülj fel lelkileg arra, hogy azt fogja mondani, hogy szia. Viszont, az is lehet, hogy megértő lesz, bár őszintén szólva kevés rá az esély. Mondjuk 2-3%. De mindenképp meg kell mondanod neki. Ha én lennék a fiú helyében, joggal érezném úgy h jogom van tudni. Viszont tényleg elég hamar beleugrottál egy másik kapcsolatba. Valóban szereted őt, vagy csak menekülsz?


Most mondanom kellene, valami biztatót, de nem tudok. Sok sikert kivánok!

2012. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Fúj! Nekem is volt ilyen. Épp elvetélt a volt csávójától, aki egy vén g3ci volt. Elküldtem a halál f.szára!
2012. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!