Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle tesztek jobbak mint...

Facelle tesztek jobbak mint amiket a neten lehet rendelni online?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyeneket neztel a neten, de a facelle tesztek jok
2016. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy jók? Ha terhes vagy mindegyik két csíkos.
2016. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a facelle allandoan 2 csikos. Megsem volt baba. Amikor baba volt a dologban a netes one step teszt egyertelmuen kimutatta. Akkor a facelle bezzeg negativ lett....
2016. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Valami olyasmire voltam kiváncsi amit az utolsó irt :)
2016. dec. 15. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont hogy a facelle vált be :) Netes 10es érzékenységű one step terhességi teszt full negatív, facelle halvány, de kivehető(!!!) pozitiv, clearblue, predictor early pozitív.

Előtte amikor nem volt baba, a facelle is negatív volt :)

2016. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

NEm várt előtt mindegy mivel tesztelsz, lehet az halvány pozi és nega is lehet baba is meg nem is... sokszor lehet halvány pozi mensi előtt egy nappal még is megjön...ezért nem szabad korán tesztelni. Vagy ha tesztel az ember tudnia kell, hogy semmi nem 100%-ig a mensiig és nem szabad negatív eredmény esetén elkeseredni vagy pozitívnál beleélnie magát az embernek.


Nálam egyébként a facell 4 nappal hamarabb halványka lett, 5nappal hamarabb 10es one step nega volt. De elhinni csak akkor hittem mikor nem várt napján szép két csíkos x-epilem lett és mensi se jött. Sok sikert :)

2016. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Facelle vált be. De ha terhes vagy, és nem 1-2 napja termelődik hcg, akkor mindegyik kimutatja
2016. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártam mint az 5. válaszoló. A 11. dpo-n a one step teszten csak erős fényben, nagyítóval lehetett kivenni a második csíkot, azt hittem káprázik a szemem. Aztán csináltam egy Facelle-t, rögtön két csíkos lett. És nem vakriasztás volt, már 30 hetes kismama vagyok.
2016. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A facelle a legjobb teszt! 9 dpon látszott, hogy pozi lesz! :) x epilen semmi nem látszott,mikor a facellen jól kivehető volt már 10 dpon!
2016. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!