Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mamik ti szoktatok online...

Mamik ti szoktatok online rendelni új ruhát a babátoknak ill. magatoknak? Ha mégsem jó a méret akkor mi van?

Figyelt kérdés
Annyi jó cucc van és csak egy kattintás nem kell húzni vonni a gyereket. de nem merek rendelni mert félek nem jó a méret.
2012. okt. 3. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már alig járok boltba, csak rendelek. Egyszer kell csak jól méretet venni, és az alapján már tudsz is nézelődni. Gyerek cipőből mindíg ugyan azt a márkát kapja a gyerekem, így nincs meglepetés.

Ha online bolt, és nincs cm-ben megadva, akkor fel szoktam hívni őket. Általában készségesek, ha nem, onnan nem rendelek.

Onnan érdemes, ahonnan sok cuccot tudsz venni egyszerre, vagy összefogsz valakivel, mert akkor olcsóbb a szállítás, vagy pik-pakk pontos átvétel.

2012. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vateráról szoktam,pár centivel mindig nagyobbat,legfeljebb nem most jó,hanem 1 hónap múlva
2012. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat kedves első honnan szoktál rendelni?
2012. okt. 3. 09:55
 4/6 anonim válasza:
én is szinte minden ruhát a netről rendelek. cm kell kérni, ennyi. ha pár centivel nagyobb, belenő hamar.
2012. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mi turkálunk. Sokkal olcsóbb, és nagyon jó cuccokat ki lehet fogni.
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.ruhafalva.hu

www.bboom.hu

www.scamp.hu ezek nagyon megbízhatóak. És a szokásos Teszvesz, Vatera, Minimanó.

2012. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!