Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyértelmű a teszt?

Egyértelmű a teszt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ez egyértelmű-e, "sajnos" a peteérés napján csináltam az elsőt, vagyis a teszt és a fájdalom és folyás alapján aznap volt.

Együtt voltunk kedden és szerdán. (képek kommentben)

Remélem esélyes, az első terhességemnél pont ilyenkor volt pecsételő vérzésem, most nincs, de gondolom nem törvényszerű :)


2016. dec. 19. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 19. 12:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan legyetek együtt két naponta és ha majd késik a menzid csinálj egy Hcg tesztet. Drukkolok
2016. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, ez így van / lesz, az érdekel, hogy valószínűsíthető-e, hogy valóban akkor volt pé., amikor gondolom, nem vagyok annyira otthon ezekben a típusíú tesztekben
2016. dec. 19. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Időrendbe vannak feltéve a tesztek? Mert ezek közül csak az utolsó tekinthető pozitívnak. Az ovu meg feltehetőleg a pozitív utáni első negatív napra tehető.
2016. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, hogy fel van dátumozva. :) Akkor ezek alapján szerdán lehetett ovud.
2016. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, és kedden illetve szerdán este voltunk együtt! szerintem is az a pozitív, csak ha előtte 4-5 nappal már csináltam volna, még egyértelműbb lenne :)
2016. dec. 22. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lett volna korábban is csinálni, mert lehet már az is nehatív, ha előző nap még erősebb volt... Szóval kedd vagy szerda lehetett ovud. Ha kedden volt, akkor sajna nem is esélyes a baba, mivel az ovu a hajnali órákban történik általában, ti meg csak este viltatok együtt, úgy már túl késő. Ha szerdán volt, akkor esélyesebb.
2016. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

óó, jó az is :)) ugyanígy voltunk együtt 3,5 éve és ikreink vannak :)

csak tesztet nem használtam még sosem :) de érzetre meg mindenre ugyanúgy volt minden :D

bár elég lenne 1 is most :))

2016. dec. 22. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
És akkor is csak akkor voltatok együtt? Előtte semmi?
2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen :))
2016. dec. 23. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!