Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 egyértelmű nem keresgélős...

2 egyértelmű nem keresgélős pozi teszt után 1 negatív?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam a mensim nem is jött meg.Pénteken du. vizeletből halvány pozi lett a predictor teszt.Tegnap du. a Facelle teszt is pozi lett.Úgy gondoltam ma reggel csinálok egy utolsó tesztet aminek szép pozinak kell lennie és megmutatom Páromnak...erre negatív lett.Ilyenkor mi lehet?
2016. nov. 20. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Milyen teszt volt? Ugyanazzal végezd amivel eddig. A facelle nagyon erzekeny.
2016. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pénteken predictorral teszteltem halvány pozit.Tegnap Facellével teszteltem jól látható kb fel olyan erős csíkot mint a controll csík.Ma reggel ugyan olyan Facelle negatív.Nem értem miért...mensi sehol.
2016. nov. 20. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagy kémiai terhesség és meg fog jonni, vagy a vizelet most nem volt olyan tomeny.Vegyel egy digitális Clearbluet.
2016. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A tesztek között érdemes várni 2-3 napot, úgy szépen látszik az erősödés.

Hétfőn vagy kedden csinálj egy facelle tesztet, az már biztos szép pozitív lesz.

Ezzel a sok teszttel csak magad idegesited.

2016. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom,hogy csak magamat idegesíteni.Lassan 6 éve várjuk a babát és sajnos nem vagyok egészséges.Cukirbeteg vagyok és pcos ezért jó volna ha biztosát mutatna a teszt
2016. nov. 20. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismételj holnap reggel is. Ha az is negatív, akkor sajnos lehet, hogy kémiai terhesség volt. Mennyire látszott jól a pozi?

Lehet a mai pisi nem volt elég koncentrált.

2016. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mi újság azota?
2016. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggeli x-epil negatív...ma nem teszteltem,talán majd holnap...
2016. nov. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!