Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Beágyazódás?

Ez mi lehet? Beágyazódás?

Figyelt kérdés
Szúró, nyomó érzés a méhemnél és a petefészeknél, fejfájás kb egy hete egyhuzamban, ki van eresedve a mellem de nagyon, és egyre jobban, az is szurkál, néha hányinger, ma különösen erősebben nyomott a hasam alja, megvolt 10.én de mégsem mert sok barnával kezdte utána délutánra vér másnap reggelig, utánna megint barna jo sok és ez a barna még 4 napig volt...lehet az?
2016. dec. 19. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Már csinálhatsz tesztet, ha nem vagy biztos benne, hogy mi újság. Már pár száz forinttól is van teszt.
2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csináltam és egy éppen hogy ha jobban megnézem van egy halvány csikocska de nagyon hallvány, reggel csinálok másikat mert azt 2 napja csináltam, addig már erősödnie kéne reggelig, szerdán meg vár a dokim...jah és délutánra felfujódtam egy kicsit és a hasam alja keményedik sztem...
2016. dec. 19. 20:30
 3/8 A kérdező kommentje:
jah és Gabriel duplát vettem, biztos ami biztos :) hátha jön a picurkánk :)
2016. dec. 19. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Lehet gratulálni?
2016. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem...a Béta HCG m full nulla...2.án megyek UH ra mert megnézik hogy mi ez...de nyom meg feszít, és mikor vizsgált tegnap akkor eléggé érzékeny volt a méhemnél kérdezte hogy a vesém fáj e de mondtam hogy nem, vett rákszürésre kenetet, és holnap reggel hivom hogy irjon fel gyogyszert mert ma csak az asszisztense volt bent....a fejfájásom egy napra szünt meg csak, most kezdi megint...nem tudom...:(
2016. dec. 22. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
még reménykedek hátha de kevés az esélye...majd január 9.én kell megint megjönnie...vagyis nem kéne...:)
2016. dec. 22. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
😐😐 Legjobbakat Neked! Esetleg mehpempo?
2016. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most csináltam cickafark teát...hátha segít valamit...de akkor mi ez? felfázás? sohasem voltam még felfázva igy nem tudom hogy az milyen...
2016. dec. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!