Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig 25-26 napos ciklusok...

Eddig 25-26 napos ciklusok miatt palastfu+cickafar teaztam+baratcserje. Most a 29. napomon se verzes, se pozitiv teszt. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt ovum,21.napi progeszteron 36.1. lett,orvos azt mondta jo. Kb ovu ota mellbimbo erzrkenyseg, par napos megfogjonni erzes,durva derekfajas, es allando fejfajas,szelgorcs. A mensis tunetek elmultak. Most akkor mi lehet,hol a mensim? Vagy meg lehet pozitiv? (A hom 12 napig folyamatos 36.9- most 2 napja 36.7)

2016. dec. 21. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a teát. Mert van akinek el tolja az egész ciklust.. Az nem gond ha nem a tankönyv szerinti 28 napos a ciklusod. Általában azoknak ajánlják ezt a tea kombót akinek túl rövid ( 18-20 napos) vagy ha túl hosszú (33-40 vagy több napos) a ciklusa. Vagy ha peteérés gondok vannak. 25-26 napos ciklus az még teljesen jó.
2016. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy terhességi tesztet nyugodtan csinálhatsz mert a régi ciklusod szerint már 4-5 napja késik
2016. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet ma reggel is, negativ.
2016. dec. 21. 10:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Elso: tea nelkul nem volt tuszorepedesem, borzaszto hogorbem volt,es barnaztam a 24 napos mensi mellett is. Nem mellesleg a baba se jott ossze. Most gyonyoru ovum volt, tankonybe illo gorbevel. Csak ezt a veget nem ertem...a tuneteket,a kimaradt mensit,es a nega tesztet.
2016. dec. 21. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!