Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett, csak egy csík volt rajta. Kicsit sietős volt a reggelem, ezért véletlen a wc mellett felejtettem. Most értem haza és miután ki akartam dobni, már két csík volt rajta. Ilyenkor mi van?

2016. dec. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi, szaradasi csik. Nem vagy terhes. De le is van irva ah tajekoztatoban. Normalis.
2016. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. dec. 21. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos akarsz lenni a dologban csinálj újabb tesztet. Én pl. hajnalban csináltam tesztet, nem láttam rajta semmit. Vissza feküdtem aludni. Felkeltem, láttam a második csíkot. Következő nap már erősebb volt. Nyilván ha hajnalban is várok 10 percet láttam volna, de így alakult.
2016. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a második csík fehér, vagy szürke, akkor száradási csík, de ha rózsaszín, akkor halvány pozitív.

Három napot várj legalább, és ismételd meg ugyanezzel a márkával. Ha nincs rajta semmi, akkor nem vagy terhes.

Ha mégis, akkor már egyértelműnek kell lennie 5 percen belül az eredménynek.


Az első halvány pozitív teszt nekem is így jött elő, majdnem fél órával később ránéztem, és akkor volt rajta valami nagyon halványka. Pár nappal később, mikor még mindig nem jött meg, csináltam még egyet, és ott azonnal látszott a második is. :)

2016. dec. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!