Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 16 napos a luteális fázisom...

Ha 16 napos a luteális fázisom, érdemes lehet a 14. dpo-n tesztet csinálnom, vagy még nem mutatná ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen mutatja ki, mert lehet később volt tüszőrepedés, ezt sose lehet tudni, de alapjáraton már egy érzékenyebb teszt kimutathatja. De ilyenkor egy nap is nagyon sokat számít :) Nekem 10. dpo 10es teszt hómező, 11.dpo facell határozott halvány pozi, x-epil, alig látszó halvány pozi. 13. dpo-n x-epil már határozottabb volt 15. dpo-n egyértelmű. nekem 14-15 napos a luteálisom. (én azért mertem korán tesztelni, mert fura dolgokat éreztem, gyomor égés alhasban!?, másnap ebéd után szédültem. (mellfájdalomra hasszurkára már nem adtam, mert az mensi előtt mindig van és 7 évig becsapott XD )


Hajrá és türelem, de 14. dpo-n azért nem túl korai a teszt én ellőném :)


8hkm

2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy a 14. dpo-ban, akkor szinte biztos, hogy mutatna mar valamit, ha terhes lennel. Nekem eleve 13 napos a lutealisom, erezheto a peteeresem, igy max a 14. napon mindig teszteltem, ha nem jott meg es pozitiv is volt mar olyankor a teszt. De az utobbi 2 terhessegemnel mar a 12. dpo-n teszteltem (sajnos sok terhessegem volt mar vetelesek miatt), mert ereztem, hogy alakul valami es reggeli elso vizeletbol mar ezek a tesztek is pozitivak lettek.
2016. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg tudom a pontos tüszőrepedést, mert ovuteszttel követtem, ezért tudom, hogy hányadik napnál járhatok ovu után:) hasszurka és a petefészek körül nyomás érzés nekem is van, most vagyok a 10-11. Dpo környékén. Mondjuk lehet beágyazódás miatt, vagy felfázás miatt is ezek a tünetek, de bízom benne, hogy az előbbi:) ezért is izgulok nsgyon:) ez az 5. Próbálkozós hónapunk, ebben a ciklusban próbáltam ki az ovutesztet is, és szerintem nagyon esélyesek vagyunk a babára:) 26-án vagy 27-én megcsinálom a tesztet:) egyébként 28-29 körülre nem várom.
2016. dec. 22. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos h 14 dpo, akkor nem korai! :)
2016. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!:)

Ma reggel 14.dpo-n megcsináltam a tesztet, clearblur plusz-t, sajnos teljesen negatív lett, pedig volt egy olyan érzésem, hogy most összejött.. de még mindig reménykedem, hiszen a nemvártam csak 2-3 nap múlva lesz, így ameddig nincs vérzés még van remény!:-)

2016. dec. 26. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, engem már teljesen összezavartál :D Ha 14. dpo-n tesztet csináltál akkor max 2 nap lehet a nemvártig... mert a pozi ovu teszt utántól 12-16 napra meg kell jönnie. Ha nem akkor már a teszt pozi lenne :S Bocsi, lehet valamit félre értettem. Vagy nagyon korán teszteltél vagy valamit nagyon elszámoltál :S Hány naposak a ciklusaid?
2016. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!