Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy akinek nincs reggeli rosszulléte a terhessége során, nagyobb valószínűséggel elvetélhet, mint az, aki hányással és émelygéssel küzd?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam már több helyen, és hát eléggé lelombozó a tény, mert nekem fáradékonyságon és mellfeszülésen kívül semmilyen más tünetem nincs (5+3 hetes volnék...nagyjából).

2016. dec. 22. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeség. Nagyon rosszul voltam, mégis elvetéltem.
2016. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyénfüggő. Nàlam ìgy volt. Amikor rosszul voltam minden oké volt,amikor nem volt panaszom akkor elvetéltem...
2016. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
5 hetesen ennyi tünetem volt nekem is mindkét terhességemnél, a kisfiamnál 6-8 hetes korom között volt hányingerem utána már nem, most 6-10 hetes korom között de addig is hol volt hol nem volt, néha meg is ijedtem e tünet elmúlása miatt de minden rendben van most is.
2016. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség. Semmi bajom nem volt, 40+0-ra szültem. Csak aki szarul van, azzal akarja magát nyugtatni, hogy "erős a terhesség", hogy legalább valami jó is legyen benne. :) De nem függ össze tényleg.
2016. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Ez butaság, inkább hiedelem, mint valós tény.

Egyébként a nők 30%-a egyáltalán nincs rosszul.

2016. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem sose volt reggeli rosszullét mégis gond nélkül kihordt a fiamat. Szerintem ez szervezettől függ, nem tünetektől.
2016. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Semmi tünetem nem volt, se rosszullét, se mellfeszülés.

39. héten egészséges kislányom született.

2016. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket! Remélem, hogy nincs semmi rossz dolog a háttérben. Igyekszem nyugodt maradni. Mást úgyse tehetek! ;-)
2016. dec. 22. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért kellett lepontozni a válaszokat.
2016. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
4 hetesen mentem az orvosomhoz pozitív teszttel progiért, mert már volt egy vetélésem. Azt kérdezte, hogy émelygek-e... Az jó ha igen, mert az méhlepény szövet meglétére utal. Mindkét alkalommal rosszul voltam a nemvárt környékén már, de egyik sem maradt meg.
2016. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!