Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik a mensim...

Két hete késik a mensim egyébként pontosak a ciklusaim kb 6 tesztet csináltam eddig, volt köztük egy alig látható "talán" 2 csíkos. Jövő hétig várok a dokival, tünetek vannak de már tanácstalan vagyok lehet e babucim?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az esély meg van rá, mert a teszten a halvány csík megjelenése is általában terhességet jelent. Ha a teszten látszik, akkor ultrahanggal is ki tudják már mutatni.

Sok szerencsét a babushoz!

üdv. Csilla

2008. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van rá esélyed ha már volt egy alig látható pozitív teszted is!Nekem is ez volt alig de tényleg épphogy ki lehetett venni és most 31 hetes vagyok!Nagyon drukkolok neked! Amúgy a doki már biztos látni fog valamit, ha mást nem akkor a petezsákot! Sok sikert!!
2008. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi lányok aranyosak vagytok!
2008. okt. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!