Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes mennyi az esélye?

Nevelő kérdése:

Lehetek terhes mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

A férjemmel peteéréskor szexeltünk. Iszonyatosan kívántam őt. Megszakításos módszert alkalmaztunk.Ő nagyon odafigyel erre. Nem belém és nem is rám ment.

Ha lesz baba akkor ok mert a lelke mélyén ő éa én is akarunk 3. babát.



2016. dec. 27. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De ha nagyon figyel és portugáliába lövell a sperma akkor hogy jut eszedbe egyáltalán hogy teherbe estél?
2016. dec. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fele akkora esély van rá, mintha rendesen beléd élvez.

Az a gond, ha tényleg akartok gyereket, akkor élesben kéne csinálni. Ha pedig csak a lelke mélyén akar a párod gyereket, de eszébe sincs beléd élvezni, érhet még kellemetlen meglepetés, ha bejelented a gólyahírt. Pl. közli, hogy márpedig ebből abortusz lesz, mert neki most nem kell gyerek mégsem.


Nekem inkább az az érzésem, hogy te akarsz gyereket, ő pedig nem, csak fél, hogy pl. elfelejted bevenni a tablettát, úgyhogy inkább saját kezébe vette a dolgokat, de gumiban nem szereti ő sem. Így marad a lutri.

2016. dec. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Előváladék is tartalmazhat ugyan spermát, de azért baromi ritka hogy egy nő ettől esik teherbe. Nekem úgy tűnik te nagyon is akarod azt a 3. babát. Miért nem rágjátok át együtt ezt a kérdést?
2016. dec. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gumiban nem szereti.

Szeretném a 3. gyereket ő is. 36 leszek ő 44 lesz. Mindketten dolgozunk. Nekem jól megy a vállalkozás és nem szivesen adnám ezt fel 3 évre. Ő sokat van a gyerekekkel többet mint én mert olyan a munkája hogy többet lehet velük így több minden hárul rá. Én viszont délutánonként és hétvégén dolgozom sokat illetve délelőtt a háttérmunka és a háztartás az enyém míg a gyerekek óvodában iskolánan vannak. Talán ez is az oka meg ő a korára hivatkozik.Én pedig a munkára koncentrálok. Sajnos keveset vagyunk együtt de ha van alkalom akkor azt együtt szeretetben töltjük. Nagyon szeretem a páromat és a gyerekeimet. Ja és még egy az anyagi vonzat nos igen ez is megondolandó elférne még egy gyerek nálunk. Már volt téma nálunk ez inkább várunk. Ha pedig becsúszna nem mondaná azt hogy vetessem el ismerem őt.

2016. dec. 27. 12:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval szeretnénk is nem is 3. babát.

Még nem csináljuk élesben Még várunk vele.

2016. dec. 27. 12:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor a férjemmel együtt voltunk peteérésem volt és amikor bennem volt éreztem hogy ment belém sok váladék de a tényleges elélvezés az később nem bennem nem rajtam történt.
2016. dec. 27. 15:47
 7/9 A kérdező kommentje:
legalább is úgy éreztem
2016. dec. 27. 15:47
 8/9 anonim válasza:
Na végül mi lett?
2017. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megjött...
2017. jan. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!