Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel. Tegnap 4nappal a nem vârt előtt megjött a menzeszem. Vagyis azt hittem, de máshogy van mint máskor. Nekem mindíg úgy indul, hogy épphogy van valami majd a 3.napon menstruálok rendesen és akkor még 2-3napig tart. De most előbb jött 4nappal, hirtelen megindult, nagyon élénk piros színe volt (elnézést az apró részletek miatt)... De a lényeg, hogy mára el is múlt. Semmi. Se pecsételés, se foltok, semmi. Ez most mi lehet? Mert nagyon szeretnénk babát és nem tudom van e rá most még így esély, hogy esetleg össze jött?!

2016. dec. 23. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem hogy ez jó jel.

De csinálj tesztet a nemvart napján és kiderül.

2016. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkèpp szeretnék, mert nekem az is fura, hogy most nem esett le az ébredési hőm. Ugyanúgy fennt maradt
2016. dec. 23. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez alapjan senki nem fog neked biztosat mondani. Csinalj egy tesztet aztan menny dokihoz. Nemis ertem az emberek az ilyen problemajukat egy forumra irjak ki ahelyett hogy cselekednenek..
2016. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik nem tudnak senkihez sem fordulni. Az orvosom pedig szabadságon van 6.âig.Másikhoz nem fordulhatok, mert külföldön élek és itt nem szokás. És ne haragudj, de szerintem ennél ostobâbb kérdések is vannak itt.
2016. dec. 23. 14:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem választ várok, csak arra számítok, hogy vannak emberek akiknek voltak hasonló tapasztalatok
2016. dec. 23. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha élénk piros vérzésed volt, akkor az nem valószínű, hogy terhességet jelez. Bár ha a hő fenn marad, akkor 2-3 nap múlva tesztelj egyet szerintem. (És igazad van kérdező, tényleg sokkal butább kérdések is kiírásra kerülnek... nincs ezzel a kérdéssel semmi probléma :-)
2016. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :)
2016. dec. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!