Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? 1 hete csináltam...

Baj lehet? 1 hete csináltam egy clearblue tesztet. Azt mutatta hogy 2-3 hetes. Ma nagy örömmel csináltam egy másikat abban a nagy boldogságban hogy már 3+ fog mutatni. De ma is 2-3 mtat.

Figyelt kérdés
Baj lehet? Időpontom 10 nap mùlva van orvoshoz. Addig megőrülök az aggodalomtol hogy baj lehet e....valaki tapasztalt esetleg ilyet? Megmaradt a baba?
2016. dec. 27. 10:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondja azt az én dokim, hogy egy pozitív teszt elég, nem szabad többet csinálni!


A 2-3 hét elég tág időintervallum, múltkor volt 2, most meg 3 hetes, és pont egy hét telt el. Ráadásul ugyanúgy a vizelet koncentrációjától függ, hogy épp mennyit ír ki, nem kell szentírásnak venni amit mutat. Majd a doki megmondja, hogy mikor fogant, és hány hetes!


Több tesztet teljesen felesleges csinálni, ha még nem szedsz kismama vitamint, akkor keress valami szimpatikusat, mert folsav már most fontos, és nyugodj le.

Hidd el, ha baj lesz, észre fogod venni, feleslegesen meg ne idegeld magad a tesztekkel!

2016. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem valami pontosak.. lehet h akkor 2hetes volt, most meg 3 ezert mutatja, hogy 2-3 hetes.. de nekem 1-2hetest mutatott, 3hetesen.:)
2016. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg semmi gond nincs.

En jartam igy vele, en a nemvart elott 3 nappal teszteltem vele 1-2 hetes pozitivat, majd tobb, mint 2 hettel kesobb ismeteltem, mar boven 3+t kellett volna mutatnia, de csak 2-3 volt a kijelzon.

Utanaolvastam angol oldalakon, forumokon, meg a clearblue hivatalos statisztikajat is megtalaltam valahol es azt talaltam, hogy a 2-3 hetes eredmeny megbizhatosaga kb 60%. (Az 1-2 es a 3+ eredmeny ezzel szemben 90-95%-ban realis.)

Valamiert a kozepmezonyben van a legtobb tevedes.

Rengeteg olyan talasztalat volt forumokon, hogy szinten kevesebbet jelzett ki, de minden rendben volt a terhesseggel.

Sajnos en nem a szerencsesek koze tartoztam, par nappal kesobb mentem dokihoz es kiderult, hogy kb masfel-ket hetes elmaradas van. Hcg-t is neztek verbol, valoban joval alacsonyabb volt, mint kellett volna lennie. Vegul nem is fejlodott tovabb a terhesseg.


Reggel csinaltad a tesztet elso vizeletbol? Mert elvileg ugy ad jo eredmenyt.


En azt javaslom, hogy ne parazz be emiatt, mert nagyon nagy esellyel semmi gond nincs. En ismet terhes vagyok, 2 hete teszteltem pozitivat, de direkt nem vettem digitalisat. Azota mar vagy 3x majdnem beraktam a kosarba a digi tesztet, de vegul meggyoztem magam, hogy feleslegesen nem idegesitem magam. Barmit mutatna, az meg nem jelentene semmit, az a biztos, amit majd az uh-n latunk.

Masfel het mulva tervezek orvoshoz menni, mar alig varom. :)

2016. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, még uh is gyakran ad más és más eredményt. Ezek tájékoztató jellegű tesztek, nem labor eredmények. És különben is, ha babát vársz, innentől kezdve a következő 20 évben mindig lesz miért izgulni:-)))!
2016. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat. Nem nem reggeli vizeletböl csináltam most. Ami miatt nagyon magam alatt vagyok az azèrt van mert màr 3 babàt elvesztettünk. Ès nem akarom hogy ùjra ez legyen. Ami picit nyugtat hogy egy hèt alatt ha baj van sztem màr nem ennyit mutatott volna hanem csak 1-2 hetest szerintem. Meg amit irt a kedves vàlaszolo hogy elèg rossz a statisztika ez is nèmileg nyugtat. Bizom benne hogy nem lesz baj tènyleg
2016. dec. 27. 11:50
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

:)

Bocs de nevetnem kellett.a Clearblue teszt két dolgot mutat egy vagy két hetes vagy két három hetes. A 30 hetesen csinálsz akkor is kéthetes fog mutatni m.

2016. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az van a papiron meg a dobozon hogy 1-2 hèt 2-3 vagy 3+......akkor a 3+ mièrt van ràirva???????????
2016. dec. 27. 12:08
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

2-3 , vagy 3 + , egy es ugyanaz.

Nyugodj mar meg , ez egy terhességi teszt, nem egy számítógép, vagy nem egy laboratóriumi gép.

Lehet nem volt olyan koncentrált a vizelet.

Ez pont egy olyan teszt mint a sima vonalas, annyi különbséggel hogy vonal helyett digitálisan kiírja.

Dettó ugyanaz mikor a csík vastagabb vagy vékonyabb.

Ezen idegesíted magad, és itt öt felkiáltójelet írsz, azzal csak magadnak, és a babádnak ártasz.

2016. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsd magad - ot akartam írni
2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
De teljesen felesleges hetente tesztet csinálni, semmi baj nincsen, amennyiben nem vérzel. Ahol én élek ott a 12. héten van először orvos, idegörlő igen, de ez ilyen
2016. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!