Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek ilyenkor már pozitív...

Nektek ilyenkor már pozitív volt a clearblue plusz teszt?

Figyelt kérdés

November 2-án jött meg. Elvileg ma kellett volna meg jönnie de nem jött .igaz az utóbbi napokban voltak néha meg jön érzéseim. Ma nem első pisivel teszteltem egy clearblue plusz terhességi teszttel és negatív most először csináltam ilyen tesztet.

Köszi.


2016. dec. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
14 naposak a lutealis fazisaid? Ez a 14.dpo? Mert nekem ez a 11.de holnapra nem varom. A tesztem negativ. Tudod mikor volt peteeresed? Sztem ha baba van elsobol pozi lett volna akár.. holnap elsobol tesztelj.:) drukkolok
2016. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom nem figyelem ilyen intenzíven magam. Az ovulaciot meg érzem azt tudom 18-19 én volt és mi 17-én voltunk Csak együtt.
2016. dec. 2. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
17-en akkor sem rossz ha 19-en volt ovulacio, 2napig elelnek altalaban a spermiumok.:) drukkolok.
2016. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor nincs semmi.
2016. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En mindegyik terhessegemnel clearblueval teszteltem es a a nemvart napjan este, vagy max masnap reggel. Akkor mar hatarozottan pozitivak lettek.

De nekem pontos a ciklusom, 14. napos lutealis fazissal. (Az is igaz, hogy az egyik terhessegemnel 3 nappal a nem vart elott is lett halvany pozii tesztem, masiknal pedig 2 nappal a nem vart elott.)

2016. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!