Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális esetben fogamzásgátló...

Normális esetben fogamzásgátló abbahagyása után mikortól van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, kb 5 éve szedem ugyanazt a fogamzásgátlót amit azért kezdtem el szedni mert nem akartam idő előtt egy becsúszott babucit. Mennyi idő alatt állhat helyre a szervezet a gyógyszer abbahagyása után, hogy teherbe essek?
2016. dec. 27. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, aki az első tablettamentes ciklusban teherbe esik. Nulla várakozástól a több évesig bármi lehet, ezt képtelenség így megmondani. Én is most hagytam abba, kíváncsi leszek én is, mi fog történni. 😁
2016. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha normálisan hagyod abba, akkor még 1 hétig véd.

Ha nem szeded be a levelet, akkor másnap terhes lehetsz.


De azt szokták mondani, hogy 3 hónapot még érdemes várni, addig GUMI!

2016. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok fogamzásgátló tabletta abba hagyás után 1 évre sikerült teherbeesnem. 38 hkm
2016. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Februarban szedtem még (Triregol), Majus 4-én megfogant. 36hkm


28N

2016. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az abbahagyása utan a 2.hónapban lettem terhes
2016. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akár az első ciklusban teherbe lehet esni.
2016. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Augusztusban hagytam abba 6,5 év után, azóta várom a babucit. Nekem kicsit bezavart a gyógyszer vagy nen tudom. Első három hónapban időben megjött, utána 3 nappal előbb, majd utána 6 napot késett majd utána megint 28. napra jött meg. Bízok a következő hónapban 😊
2016. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!