Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után közvetlenül mennyi esély van teherbeesni?

Figyelt kérdés
26-án hagytam abba a fogamzásgátlót, ha jól számolom, akkor nagyjából 5-9-re tehető a peteérés. 8-án (itt mégmegszakítással) és 11-én " élesben" voltunk együtt a párommal. Szerintetek van esély a teherbeesésre?
2016. okt. 12. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem mindkétszer az abbahagyás utáni 2.hónapba sikerült teherbeesnem
2016. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló tabletta abbahagyása után 1 évre sikerült. Igaz a gyógyszer abba hagyás után 2 hónapot vártunk a próbálkozással. 27+6 hkm
2016. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esély mindig van, és nem nagyobb mint két hónappal később, mivel itt még azt sem tudod, hogy beállt-e rendesen a ciklusod. Lehet, hogy van pé-d, de az is lehet, hogy csak készül a szervezeted rá, de valamiért nem szabadult ki a petesejt. Mivel nem tudod, hogy hány napos jelenleg a ciklusod, így azt sem tudod, hogy mikor kéne megjönnie. Ha előtte stabil volt a ciklusod, akkor remélhetőleg megpróbál beállni a szervezedet újra ugyanarra, de ennek az esélye is kicsi. 1-2 hónap múlva már látod, hogy hány naposra állt be, de most még semmit nem vehető tutinak.

Amennyiben feltételezhetően volt pé-d és többször is együtt voltatok nem csak egyszer, akkor az aktusokat követő 14. naptól érdemes már reggeli első koncentrált vizeletből érzékeny teszttel nézni, h sikerült-e, de csak ha nem vagy csalódós típus. Ha igen, akkor csak várj és legyetek együtt sokat. Ne görcsölj rá, ritka, hogy valaki gyorsan terhes lesz. Többször kell várni és sajnos sokaknak nem is keveset, akár 1 év.

2016. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy számoltad ki, hogy 5-9 között volt pé-d? 26-tól számoltad? De még csak akkor hagytad abba, és utána jött meg, nem? Egyébként simán van esély 11-én is. Mivel első ciklus tabi nélkül, bármi lehet.
2016. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Június 30-án hagytam abba a gyógyszert, júliusban terhes is lettem. Utolsó vérzésem július 4-én volt, onnan számolták a terhességet. Egészséges kislányom van. Előtte 7 évig szedtem folyamatosan.
2016. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!